Ook in 1B stond dinsdagavond een inhaalwedstrijd op het programma. OH Leuven en Union werkten nog hun wedstrijd uit de eerste periode af. Toen werd de partij stilgelegd nadat de lichten uitgevallen waren op Den Dreef. Heel veel belang had de partij intussen echter niet meer, want OHL sleepte de de eerste periode al in de wacht.
Bovendien spelen de Leuvenaars vrijdag alweer een topper tegen Beerschot, die beslissend kan zijn voor de tweede periode. OHL kwam dus niet op zijn sterkst voor de dag en bracht zichzelf ook nog eens in de problemen. Na een tweede gele kaart voor Gaye moest het immers het laatste halfuur met een man minder volmaken.
Daarin hield OHL uiteindelijk toch stand, al was daar ook wat geluk mee gemoeid. Zo was Kis twee minuten voor tijd nog zeer dicht bij een winning goal voor de bezoekers, maar de paal zorgde ervoor dat het 0-0 bleef.
LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig
Jannick Lanckriet