'Verrassende thuisblijver op winterstage Antwerp'

door
'Verrassende thuisblijver op winterstage Antwerp'

Antwerp FC eindigde het kalenderjaar 2019 op een knappe vierde plaats, met evenveel punten als voorlopers AA Gent en Sporting Charleroi. Nog tot zaterdagavond genieten de spelers van enkele dagen welverdiende vakantie.


Want op zondag vertrekt de spelergroep op stage naar het zonnige Algorfa, maar volgens Gazet van Antwerpen is het nog niet helemaal zeker welke spelers van Antwerp de trip zullen maken naar de Spaanse provincie Alicante. Wellicht zullen de geblesseerden Faris Haroun (arm) en Daniel Opare (knie) wél mee afreizen. Volgens de krant kan het duo - al dan niet gedeeltelijk - de groepstrainingen hervatten.

Voorlopig lijken alleen Junior Pius en Matheus Borges niet mee te gaan naar Algorfa. Zij zullen wellicht in België blijven om hun revalidatie verder te zetten voor hun respectievelijke blessures aan de knie en de voet. Zondag 12 januari keert Antwerp terug huiswaarts.

UPDATE 04/01
Zondagochtend vertrekt Antwerp dus richting Spanje, intussen is al meer duidelijk wie wel en vooral wie niet mee gaat op stage. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Koji Miyoshi er verrassend genoeg niet bij gaat zijn. De Japanse aanvaller zou onvoldoende fit zijn. Ook Opare zou uiteindelijk verstek geven.

De transfer van Ava Dongo is nog steeds niet rond, logischerwijs sluit ook hij niet (rechtstreeks) aan bij de groep. Jongeren Lathouwers en Quirynen blijven eveneens thuis, net zoals de eerder genoemden Pius en Borges.

LEES OOK: Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

De spelersgroep van Antwerp is te groot ...

Meest recent

Verhaeghe ontkent hardnekkig gerucht: "Komt niet via ons"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

19
19
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

53
53
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

86
86
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

30
30
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

160
160
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

70
70
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

69
69
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

102
102
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

243
243
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

460
460
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

117
117
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

210
210
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

370
370
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

116
116
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

298
298
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

110
110
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

49
49
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

480
480
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

445
445
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

288
288
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

211
211
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

53
53
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

340
340
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

68
68

Meer sportnieuws