'Verrassende thuisblijver op winterstage Antwerp'

door
'Verrassende thuisblijver op winterstage Antwerp'

Antwerp FC eindigde het kalenderjaar 2019 op een knappe vierde plaats, met evenveel punten als voorlopers AA Gent en Sporting Charleroi. Nog tot zaterdagavond genieten de spelers van enkele dagen welverdiende vakantie.


Want op zondag vertrekt de spelergroep op stage naar het zonnige Algorfa, maar volgens Gazet van Antwerpen is het nog niet helemaal zeker welke spelers van Antwerp de trip zullen maken naar de Spaanse provincie Alicante. Wellicht zullen de geblesseerden Faris Haroun (arm) en Daniel Opare (knie) wél mee afreizen. Volgens de krant kan het duo - al dan niet gedeeltelijk - de groepstrainingen hervatten.

Voorlopig lijken alleen Junior Pius en Matheus Borges niet mee te gaan naar Algorfa. Zij zullen wellicht in België blijven om hun revalidatie verder te zetten voor hun respectievelijke blessures aan de knie en de voet. Zondag 12 januari keert Antwerp terug huiswaarts.

UPDATE 04/01
Zondagochtend vertrekt Antwerp dus richting Spanje, intussen is al meer duidelijk wie wel en vooral wie niet mee gaat op stage. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Koji Miyoshi er verrassend genoeg niet bij gaat zijn. De Japanse aanvaller zou onvoldoende fit zijn. Ook Opare zou uiteindelijk verstek geven.

De transfer van Ava Dongo is nog steeds niet rond, logischerwijs sluit ook hij niet (rechtstreeks) aan bij de groep. Jongeren Lathouwers en Quirynen blijven eveneens thuis, net zoals de eerder genoemden Pius en Borges.

De spelersgroep van Antwerp is te groot ...

Meest recent

Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

5
5
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

28
28
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

67
67
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

21
21
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

189
189
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

74
74
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

174
174
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

458
458
Monsterdeal voor Patro: miljoenen euro’s op komst

Patro Eisden is bezig aan een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft de afgelopen jaren voor ...

78
78
KRC Genk tankt vertrouwen: Smets geeft grote ambitie prijs

KRC Genk won met 0-1 van KVC Westerlo. Die zege was niet helemaal verdiend, maar daar maalden ze ...

78
78
Hubert scherp na vlotte zege en viseert twee spelers

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. De Brusselaars moesten niet eens doorduwen aan ...

68
68
Plots sterkhouder bij STVV: "Als ik het voor het zeggen had…"

STVV speelde een beresterke partij tegen Royal Antwerp FC. Het won met 1-0, maar de score had hoger ...

53
53
Vandenbempt verbaasd over Anderlecht-ster: “Totaal onverwacht”

RSC Anderlecht speelde bij momenten goed tegen KV Mechelen. Ze wonnen verdiend met 3-1 van KV ...

473
473
STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

117
117
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

44
44
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

106
106
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

49
49
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

311
311
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

56
56
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

62
62
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

118
118
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

38
38
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

289
289
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

220
220
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

118
118

Meer sportnieuws