Tom De Mul maakte deze zomer de overstap van Sevilla naar Standard Luik. De rechtsbuiten geeft tegenover
Sporza aan dat het aanstaande seizoen erg belangrijk is voor hem. De afgelopen vier jaar heeft de voormalig speler van Ajax nooit een heel seizoen gespeeld.
"Het klopt dat het vier à vijf jaar geleden is dat ik nog een compleet seizoen heb gespeeld, met Ajax", vertelt de 24-jarige international. "Maar fysiek ben ik er klaar voor. Ik heb de hele voorbereiding meegemaakt met Sevilla. Alleen aan mijn adductoren heb ik wat pijn."
Twee seizoenen geleden bracht Sevilla De Mul tijdelijk onder bij Racing Genk. Daar presteerde hij naar behoren. "Ik hoop bij Standard even goed te doen als bij Genk. Dit seizoen is voor mij heel belangrijk. Na drie jaren zonder veel wedstrijd, moet ik me herlanceren."
Bij Ajax speelde de Kapellenaar één goed seizoen. Toen maakte hij meteen de stap naar de Spaanse Primera División. "Op mijn 21e naar de Primera División vertrekken was misschien wat te vroeg", geeft De Mul toe. "Maar Sevilla is een grote club en ik heb er veel geleerd."