Davies: "Anderlecht wil alles winnen wat nu nog komt"

door
Davies:

RSC Anderlecht incasseerde zondag op het veld van Club Brugge een opdoffer van formaat, maar veel tijd om de wonden te likken is er niet. Woensdag wacht immers een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Beerschot. Daags voordien sprak hoofdcoach Simon Davies de pers opnieuw toe.


Maar zoals we inmiddels gewoon zijn kregen we van de Welshman vooral wat clichés en weinig oplossingen te horen. Hij benadrukte wel dat de wedstrijd tegen Beerschot een uitgesproken doel is. "We willen elke wedstrijd winnen. Andere ploegen spelen in Europa en benaderen de beker misschien op een andere manier, maar wij willen alles winnen wat nu nog komt. Te beginnen bij morgen", werd hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Mogelijk krijgen we op 't Kiel het langverwachte debuut van Kemar Roofe te zien. De spits kon inmiddels aanpikken op de groepstraining en volgens Davies kan zijn terugkeer wel eens meehelpen om de ommekeer in te zetten. "De jonge spelers moeten een ervaren omkadering hebben om in te spelen. Chadli doet dat nu perfect, maar er missen nog enkele ervaren jongens om het team helemaal te dragen. Als Roofe terug keert zal dat daaraan bijdragen. Als die mix tussen jong en oud optimaal is, kunnen we met iedere ploeg in België de strijd aangaan."

LEES OOK: Jan Mulder: "Dan kom ik met plezier terug op Anderlecht"

Vindt u Davies nog geloofwaardig?

Meest recent

Ommekeer Antwerp ingezet? Wils doet vaststelling op training

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt met het duel tussen Standard en ...

24
24
Jan Mulder: "Dan kom ik met plezier terug op Anderlecht"

In aanloop naar de competitiehervatting, kwam RSC Anderlecht met groot nieuws naar buiten. Zo werd ...

52
52
'Contacten lopen: Barça verbaast met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona leeft momenteel al toe naar de clash tegen Real Madrid over anderhalve week. ...

23
23
Lukaku of Højlund? "Hij is de favoriet van Conte"

Romelu Lukaku revalideert momenteel verder aan de zware blessure die zijn seizoen tot dusver ...

65
65
'WK-selectie Duivels: Garcia broedt op grote surprise'

De interland-periode zit erop, in november blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen om hun ...

147
147
Twijfels bij vernieuwd Anderlecht: "Vooral window dressing"

De nieuwe bestuursstructuur van RSC Anderlecht is een feit. De recordkampioen kondigde donderdag aan ...

189
189
Bijzondere situatie Odoi: "Iedereen kende het plan"

Enkele maanden na zijn vertrek bij Antwerp FC, zit Denis Odoi nog steeds zonder club. Even leek hij ...

81
81
'Transferschok Club Brugge: Engels monsterbod in januari'

Club Brugge hoopt dit seizoen opnieuw op een sterke campagne in de Champions League, maar hét ...

394
394
'Bayern doet Bundesliga daveren met transferbom'

Bayern München dendert momenteel door het seizoen en won tot dusver al zijn wedstrijden. ...

89
89
DAZN straks onvermijdelijk? Verregaand plan gelekt

De voorbije maanden was er heel wat te doen omtrent DAZN, dat de mediarechten van het Belgische ...

809
809
'Nieuwe ronde Club vs. Union: pittig gevecht op mercato'

Club Brugge en Union SG zijn de voorbije seizoenen uitgegroeid tot grote rivalen op sportief ...

766
766
Duo krijgt vaste basisplek bij Duivels: "Véél minder niveau"

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

533
533
JPL-hervorming op losse schroeven: Play-Offs tóch behouden?

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen binnen het play-off-format. Zo werd in het ...

250
250
Laatste kans Coucke: "Dan wordt zijn positie onmogelijk"

RSC Anderlecht heeft donderdag zijn nieuwe bestuursstructuur officieel bekend gemaakt. Zo werd ...

194
194
'Alonso op wenken bediend: nieuwe supertransfer Real'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

204
204
'Club blíj́ft cashen: Bundesliga-miljoenen in zicht'

Onder meer met zijn sterke prestaties in de Champions League, heeft Club Brugge de aandacht van heel ...

206
206
Napoli-spelers in shock door De Bruyne: "Zijn instelling…"

Nadat hij de voorbije dagen de Rode Duivels bij de arm nam, maakt Kevin De Bruyne zich op voor de ...

575
575
'Anderlecht verrast: bliksemsnelle spits topprioriteit'

Het gaat om een 20-jarige met Europese minuten op de teller, een dieptezoeker die perfect in het ...

1010
1010
Wils wanhoop nabij: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Na de schamele twee op 15 voor de interlandbreak hoopt Antwerp zich snel te herpakken. Gemakkelijker ...

344
344
'Anderlecht kan cashen: verrassende toptransfer op til'

RSC Anderlecht heeft een drukke zomer achter de rug, waarin Olivier Renard vooral de potentiële ...

597
597
Amy Sonck verrast iedereen met nieuw statement

Amy Sonck, dochter van ex-Rode Duivel Wesley Sonck, heeft het al meermaals geflikt: sociale media in ...

112
112
Wilmots heeft beet: Standard overtuigt goudhaantje

Voor de interlandbreak ging Standard nog tweemaal onderuit, maar de toekomst oogt stilaan wel weer ...

148
148
OH Leuven hakt knoop door: opvolger Hubert bekend?

Als een donderslag bij heldere hemel moet OH Leuven op zoek naar een nieuwe coach. Tenslotte ...

168
168
Frank Raes keert terug op manier die niemand zag aankomen

Frank Raes is dezer dagen niet al teveel meer te zien op televisie. Het VRT-boegbeeld ging enkele ...

165
165
Bom onder competitieformat: keert ook Anderlecht kar?

Eind februari werd op een Algemene Vergadering van de Pro League beslist dat de play-offs zouden ...

505
505

Meer sportnieuws