Glen De Boeck staat woensdagavond voor zijn tweede wedstrijd als coach van Waasland-Beveren. Voor de Cofidis Cup ontvangt hij met zijn troepen KV Oostende en wordt zijn club als favoriet voor de winst vooruit geschoven.
In tegenstelling tot zijn gewonnen debuutmatch van afgelopen zaterdag tegen KV Mechelen kan De Boeck niet rekenen op Benoît Ladrière. De flankaanvaller liep immers een blessure aan de hamstrings op en geraakt niet tijdig fit. Christophe Lepoint werd opgenomen in de selectie, maar is nog onzeker terwijl Michael Clepkens hersteld is.
Selectie Waasland-Beveren:
Michael Clepkens, Kristof Lardenoit, Kassim Doumbia, Jurgen Cavens, Rachid Farssi, Mickael Seoudi, Augusto Da Silva, Gal Shish, Bas Sibum, Wesley Sonck, Jonathan Rowell, Daniel Cruz, Alain Pierre Mendy, Sam Vermeylen, Cédric D’Ulivo, Siebe Blondelle, Vito Plut, Colin Coosemans, Christophe Lepoint en Mahammad Ghadir