'Nog meer twijfel voor Wanyama: zware concurrent voor Club'

door
'Nog meer twijfel voor Wanyama: zware concurrent voor Club'

Maandagnacht sluit de zomermercato definitief maar nog een heleboel Belgische clubs hopen nog een flinke slag te slaan. Zo wil Anderlecht graag nog een nummer zes en een spits. Club Brugge blijft dan weer in de running voor de stunttransfer van Victor Wanyama.


De gesprekken tussen Club Brugge en Tottenham lopen al een tijdje en volgens Daily Mail zou er een financieel akkoord gevonden zijn voor 14,3 miljoen euro. Maar met de speler zelf zou er nog geen overeenkomst zijn gevonden. Het Britse medium meldt dat Wanyama een flink stuk zou moeten inleveren als hij voor Club Brugge zou moeten tekenen, de contractduur zou 4 jaar bedragen.

Met de naderende sluit van de mercato in het achterhoofd zou Wanyama toch geen overhaaste beslissing willen nemen. Want ondertussen hebben er zich ook al nieuwe kandidaten gemeld zoals Celtic, Monaco, Valencia en Bologna. Hierdoor zou de Keniaan aan het twijfelen zijn geslagen. Maar dit viertal zou Wanyama enkel op huurbasis willen overnemen, terwijl Spurs mikt op een definitieve transfer.

UPDATE 14u04
Nu de transferdeadline steeds dichter komt, neemt ook de concurrentie voor Wanyama gevoelig toe. Zo meldt RMC dat ook Olympique Marseille zich aan het front heeft gemeld voor de middenvelder. Valentin Rongier van FC Nantes blijft het topdoelwit, maar nu de tijd dringt is het bestuur ook met andere pistes in de weer en Wanyama is daar één van.

Het zal de twijfel bij de Keniaan alleen maar doen toenemen, al blijft Blauw-Zwart wel over goede papieren beschikken. Marseille speelt immers geen Europees voetbal in tegenstelling tot Club. Bovendien mikt ook L'OM op een huurbeurt, waar de Spurs dan weer niet om staan te springen.

JOUW MENING TELT:
Denkt u dat Club Wanyama zal kunnen overtuigen?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

76
76
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

22
22
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

36
36
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

87
87
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

151
151
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

622
622
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

88
88
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

378
378
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

87
87
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1154
1154
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

672
672
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

476
476
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1677
1677
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

723
723
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

635
635
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

513
513
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

147
147
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

569
569
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

421
421
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws