De spelers van Ajax komen zondag tegen Roda JC Kerkrade binnen de lijnen met rouwbanden. Vrijdag kreeg de club ten gehore dat erelid André Kraan is overleden. Ter nagedachtenis aan die man worden er rouwbanden gedragen.
Kraan overleed op 85-jarige leeftijd en was meer dan zeventig jaar lid van Ajax. Naar erelid vervulde hij ook diverse functies bij de Amsterdamse club. Als speler kwam Kraan tot het tweede elftal, terwijl hij als bestuurder de functies commissaris betaald voetbal en commissaris amateurvoetbal vervulde.
Daarna was hij nog begeleider van de beloften, terwijl ok tegelijkertijd toetrad tot de Ledenraad. Kraan was ook nog commissaris algemene zaken en bestuurslid technische zaken. In 2010 werd hij gehuldigd vanwege zijn zeventigjarig lidmaatschap bij Ajax.
Zondag spelen de Amsterdammers met rouwbanden, wanneer het vanaf 12.30 uur op bezoek gaat bij Roda JC.
LEES OOK:
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'