Sky Sports: 'Club Brugge heeft akkoord over transfer Wanyama'

door
Sky Sports: 'Club Brugge heeft akkoord over transfer Wanyama'

Club Brugge en Tottenham zouden een akkoord hebben omtrent Victor Wanyama, maar de transfer sleept aan. De 28-jarige middenvelder twijfelt nog en Blauw-Zwart lijkt stilaan andere pistes te verkennen. Dat gaf Philippe Clement toe aan Het Nieuwsblad.
"Hij is ook niet de enige piste. Het zou stom zijn om al onze eieren in één mand te leggen. We zullen zien hoe de zaken lopen. Uiteraard kan de Champions League voor elke speler een doorslaggevend element zijn tijdens de laatste dagen van transferperiode, maar het is niet zo dat ze enkel daarvoor naar Club komen", aldus Clement.

De verdedigende middenvelder van Tottenham is wel de prioriteit van Club Brugge. "We kennen zijn kwaliteit en mentaliteit. Maar of hij komt, ligt niet enkel in zijn handen, maar ook in die van Tottenham."

UPDATE 28/08

De woorden van Philippe Clement zijn wellicht al overbodig, want een andere piste is niet nodig. Volgens Het Nieuwsblad geraakten de onderhandelingen dinsdagavond in een stroomversnelling en de kans is niet uitgesloten dat Blauw-Zwart de toptransfer vanavond aankondigt.

Als Club zich weet te plaatsen voor de groepsfase van de Champions League zou het een prachtig moment zijn om de transfer aan te kondigen, de kers op de taart.

UPDATE 29/08

Club Brugge werd vanavond in de Champions League uitgeloot tegen PSG en Real Madrid. Dé gedroomde affiches dus, en het goed nieuws lijkt daarbij niet op te houden. Volgens Sky Sports is er namelijk een akkoord over de transfer van Victor Wanyama. De Keniaan zou Club zo'n 13 miljoen euro moeten gaan kosten.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Is hij dat bedrag waard?

Meest recent

Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

3
3
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

26
26
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

122
122
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

25
25
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

117
117
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

499
499
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

237
237
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

121
121
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

101
101
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

261
261
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

260
260
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

28
28
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

375
375
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

122
122
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

78
78
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

128
128
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

138
138
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

102
102
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

95
95
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

151
151
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

219
219
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

313
313
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

114
114
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

85
85

Meer sportnieuws