'Dan toch geen recordtransfer voor Berge: "Pure onzin"'

door
'Dan toch geen recordtransfer voor Berge:

Mogelijk zorgt Racing Genk vandaag nog voor een nieuwe uitgaande recordtransfer in België. Volgens The Daily Mirror zou Brighton & Hove Albion, die eerder al Trossard weghaalden in Limburg, een bod hebben neergelegd van zo’n 30 miljoen euro voor Sander Berge.


Daarmee doen ze een tweede poging, want het eerste bod van 25 miljoen werd prompt naar de prullenmand verwezen. Echter lijkt de kans nu zeker bestaande dat Genk deze aanbieding wél zal aanvaarden. Het is ook niet ondenkbaar dat ze er nog meer uit kunnen krijgen.

De Engelse transfermarkt sluit namelijk vanavond om 18u. Berge zou zo dus de nieuwe recordtransfer kunnen worden in de JPL. Momenteel is die eer weggelegd voor Youri Tielemans, die voor zo’n 26 miljoen naar AS Monaco trok.

UPDATE 11u30
Het gerucht dat Berge voor een absolute recordsom richting Brighton trekt mag alweer de prullenmand in. Brian Owen, die de club uit de bekende badplaats nauwlettend opvolgt voor The Argus, stelt da hij het verhaal heeft nagecheckt bij een betrouwbare bron dicht bij de werkgever van Leandro Trossard en dat die de transfer afdeed als "complete onzin".

Ook langs Genkse zijde komen ze vooralsnog uit de lucht gevallen, zo schrijft Kristof Terreur van Het Laatste Nieuws. Hij zegt dan weer wel dat Brighton "aan het rondsnuffelen is" en bevestigt het eerder afgewezen bod van Sheffield United deze zomer. Wie weet staat er dus toch nog wat te gebeuren, maar voorlopig lijkt een overgang dus niet voor meteen.

LEES OOK: Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Wie zou u als buitenlands team liever in huis halen?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

40
40
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

114
114
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

244
244
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

83
83
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

358
358
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

86
86
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

595
595
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

217
217
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

184
184
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

66
66
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

247
247
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

70
70
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

73
73
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

120
120
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

478
478
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

277
277
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

363
363
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

841
841
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

155
155
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

666
666
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

381
381

Meer sportnieuws