'Dan toch geen recordtransfer voor Berge: "Pure onzin"'

door
'Dan toch geen recordtransfer voor Berge:

Mogelijk zorgt Racing Genk vandaag nog voor een nieuwe uitgaande recordtransfer in België. Volgens The Daily Mirror zou Brighton & Hove Albion, die eerder al Trossard weghaalden in Limburg, een bod hebben neergelegd van zo’n 30 miljoen euro voor Sander Berge.


Daarmee doen ze een tweede poging, want het eerste bod van 25 miljoen werd prompt naar de prullenmand verwezen. Echter lijkt de kans nu zeker bestaande dat Genk deze aanbieding wél zal aanvaarden. Het is ook niet ondenkbaar dat ze er nog meer uit kunnen krijgen.

De Engelse transfermarkt sluit namelijk vanavond om 18u. Berge zou zo dus de nieuwe recordtransfer kunnen worden in de JPL. Momenteel is die eer weggelegd voor Youri Tielemans, die voor zo’n 26 miljoen naar AS Monaco trok.

UPDATE 11u30
Het gerucht dat Berge voor een absolute recordsom richting Brighton trekt mag alweer de prullenmand in. Brian Owen, die de club uit de bekende badplaats nauwlettend opvolgt voor The Argus, stelt da hij het verhaal heeft nagecheckt bij een betrouwbare bron dicht bij de werkgever van Leandro Trossard en dat die de transfer afdeed als "complete onzin".

Ook langs Genkse zijde komen ze vooralsnog uit de lucht gevallen, zo schrijft Kristof Terreur van Het Laatste Nieuws. Hij zegt dan weer wel dat Brighton "aan het rondsnuffelen is" en bevestigt het eerder afgewezen bod van Sheffield United deze zomer. Wie weet staat er dus toch nog wat te gebeuren, maar voorlopig lijkt een overgang dus niet voor meteen.

LEES OOK: 'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

Wie zou u als buitenlands team liever in huis halen?

Meest recent

'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

4
4
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

29
29
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

40
40
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

65
65
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

134
134
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

35
35
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

211
211
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

435
435
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

156
156
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

370
370
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

71
71
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

109
109
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

96
96
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

297
297
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

59
59
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

210
210
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

165
165
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

335
335
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

73
73
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

197
197
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

189
189
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

159
159
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

119
119
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

92
92
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

96
96

Meer sportnieuws