Thomas Müller verheugt zich op het weerzien met Louis van Gaal. De Duitse international werd onder de bondscoach een vaste waarde bij Bayern München en koestert positieve herinneringen. "Ik kijk ernaar uit hem weer te zien", zegt hij twee dagen voor de oefenwedstrijd op het digitale thuis van de DFB.
Van Gaal werd met ingang van het seizoen 2009/10 aangesteld bij Bayern en zag het direct zitten in Müller, die in competitieverband geen wedstrijd miste. De spits laat zich niet te veel afleiden door het weerzien met de coach. "We spelen alleen niet tegen Van Gaal, maar tegen het Nederlands elftal", onderstreept hij. "We kennen nogal wat van hun spelers uit de Bundesliga, alleen dat maakt het al een interessante wedstrijd."
Müller constateert dat ploeggenoot Arjen Robben al bezig is met een lichte vorm van psychologische oorlogsvoering. Volgens de buitenspeler van Oranje bekleedt
Die Mannschaft woensdag de favorietenrol. "Arjen wil daarmee de druk op Oranje wegnemen, dat is wel duidelijk", stelt Müller. "Bij Nederland heeft na het EK een ingrijpende verandering plaatsgevonden, Van Gaal heeft veel jonge spelers ingebracht. Daarom vind ik ook dat wij als ploeg verder en stabieler zijn."
LEES OOK:
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht