Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet dat de twee clubs uit Play-Off 2 interesse hebben in dezelfde speler. Al is de concurrentie best groot.
LEES OOK: 'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'
Standard en Genk speuren rond in DenemarkenThomas Jørgensen is een speler die op de radar staat van Standard en Racing Genk. Daarnaast azen ook Toulouse, Hoffenheim, Lille OSC, sc Heerenveen en Sparta Praag op zijn diensten. Keuze te over dus voor de speler.
De 20-jarige technisch vaardige Deense middenvelder speelt voor Viborg. Daar kent hij een zeer goed seizoen met 4 goals en 9 assists in 29 partijen. Jørgensen is een centrale middenvelder, die ook Deens jeugdinternational is. Hij speelde zo al 12 matchen voor de beloften van Denemarken.
Geen goedkope speler
De middenvelder ligt nog tot medio 2028 onder contract bij zijn club. Volgens Transfermarkt heeft hij een marktwaarde van 4 miljoen euro, waardoor hij toch een dure vogel lijkt te zijn. Vooral voor Standard lijkt hij financieel al zeer moeilijk haalbaar.
Bij KRC Genk hebben ze centraal op het middenveld al de nodige jonge opties, maar mogelijk gaat daar in de zomer volk vertrekken. Standard heeft vooral oudere spelers op het middenveld en wil de kern ook gaan verjongen. Gaan beide clubs een bod neerleggen voor de Deense middenvelder?
Claudio Reulens