'Antwerp wil nog een middenvelder uit de JPL en zet kwaad bloed'

816
'Antwerp wil nog een middenvelder uit de JPL en zet kwaad bloed'

Sint-Truiden zal na een goed seizoen deze zomer afscheid moeten nemen van enkele sterkhouders. Takehiro Tomiyasu zal zo goed als zeker naar Bologna vertrekken, maar daar houdt STVV wel een fraaie 9 miljoen euro aan over. Een andere sterkhouder loopt echter gratis de deur uit en dat heeft STVV aan zichzelf te danken.

Volgens Het Laatste Nieuws zien we Alexis De Sart niet meer terug op Stayen. De belofteninternational beweert dat hij sinds 1 juli transfervrij is. STVV lichtte immers een optie in zijn contract om hem tot 2020 vast te leggen, maar die is volgens de speler en zijn entourage niet rechtsgeldig. STVV lichtte ze immers in de verkeerde taal én verlaagde het salaris van De Sart.

Volgens de wet moet bij zo'n optie het loon echter met minstens 20 procent verhoogd worden. De Sart staat dan ook op zijn strepen en stelt transfervrij te zijn. Verschillende Belgische clubs en één buitenlandse club willen de middenvelder alvast aan boord halen.

UPDATE 05/07
Volgens de Mediahuis-kranten is het Antwerp dat achter de demarche van De Sart zit. De Great Old wil de middenvelder net als in januari graag binnenhalen. Het liefst willen ze dat transfervrij doen, al zouden ze ook bereid zijn te onderhandelen met STVV mocht dat nodig blijken. De Sart moet de vervanger worden van Govea, die wellicht niet meer terugkeert.

Op Stayen zijn ze allesbehalve opgezet met het spel dat De Sart en Antwerp spelen. Voorzitter David Meekers geeft aan dat STVV De Sart aan zijn contract zal houden en dat enkel bij de juiste prijs over een transfer gesproken kan worden. De bal lijkt dus in het kamp van Antwerp te liggen om een oplossing te vinden, zodat het na Sander Coopman (KV Oostende) een tweede middenvelder uit de Jupiler Pro League kan binnenhalen.

LEES OOK: Mertens en Kerkhofs lokken massaal reacties uit met één foto

Moet Antwerp gewoon met STVV aan tafel gaan zitten?

Meest recent

Europees succes heeft gevolgen voor JPL-kalender

KAA Gent en RSC Anderlecht wisten zich te kwalificeren voor de volgende ronde van de Conference en ...

10
10
‘Wending Rodri: monstersom City direct naar vervanger'

Waar ligt de toekomst van Rodri? De beste speler van het afgelopen WK staat onder contract bij ...

21
21
Vreemde formule Challenger Pro League compleet afgemaakt

Het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League staat voor de deur. Terwijl de Jupiler Pro League aan ...

80
80
'Arne Engels heeft straffe transfer helemaal beet'

De Schotse titelstrijd was de voorbije jaren ook een duel tussen twee Rode Duivels, want met Nicolas ...

37
37
'Rigaux ligt nu al onder vuur bij Feyenoord'

Deze zomer zette Dévy Rigaux een opmerkelijke stap. De Director of Football trok de deur van ...

146
146
Meijer doet boekje open over vertrek bij Club Brugge

Sampdoria vertolkte deze week een zeer opvallende rol op de Belgische transfermarkt. De Italiaanse ...

318
318
Straf verhaal bij AA Gent: "Jongensdroom die uitkomt"

Het Europese avontuur van AA Gent krijgt dit seizoen nog een vervolg. Het plaatste zich ...

40
40
Wéér uitstel: proces Anderlecht herbegint met nieuwe rechter

In 2017 kreeg Marc Coucke Anderlecht in handen na een bewogen overnameproces. Nadien vielen er ...

105
105
Scorende Lukebakio schenkt klare wijn over toekomst

Donderdagavond waren Anderlecht en AA Gent lang niet de enige Belgen die in actie kwamen op het ...

73
73
AA Gent kondigt miljoenenvertrekker aan

AA Gent heeft zich donderdagavond geplaatst voor de play-offs van de Conference League, want het ...

95
95
Vitor Bruno gaat stevig in de clinch met coach van PAOK

Anderlecht kreeg in de derde voorronde van de Europa League met PAOK een zeer pittige tegenstander ...

726
726
‘Lukaku krijgt meteen eerste mokerslag bij Fenerbahçe’

Romelu Lukaku lijkt bij Fenerbahçe zijn ideale uitweg te hebben gevonden. Een ...

219
219
'Here we go: Union heeft nieuwe recordtransfer beet'

Union moest deze week een kruis maken over de vetpotten van de Champions League, want het sneuvelde ...

118
118
'KV Kortrijk duwt door en legt tweede bod neer'

KV Kortrijk is er bij zijn terugkeer in de Jupiler Pro League niet in geslaagd om te stunten, want ...

120
120
De Mil ziet progressie bij Gent: "Beter en beter"

AA Gent is erin geslaagd ook zijn tweede horde in de voorrondes van de Conference League met succes ...

130
130
Bertaccini in tranen na match: Vitor Bruno geeft uitleg

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de play-offs van de Europa League nadat het ook ...

1266
1266
Nieuwe chouchou bij Anderlecht: kranten zwieren met lof

RSC Anderlecht blijft zijn goede seizoensstart bevestigen. Donderdagavond werd de laatste voorronde ...

753
753
Anderlecht, Gent en STVV: Europese tegenstanders gekend

Club Brugge treedt aan in de Champions League, Union SG is zeker van de Europa League. Er zijn ...

812
812
UEL/UECL: Rangers sneuvelt, Nederlanders blameren zich

De tickets voor de laatste Europese voorrondes zijn verdeeld. In de Europa League leidde dat tot de ...

380
380
Ondanks eerste tegengoal: AA Gent kan League Phase ruiken

AA Gent staat op één horde van de League Phase van de Conference League. De Buffalo's ...

184
184
Europees najaar binnen: Anderlecht voorbij negenkoppig PAOK

RSC Anderlecht is zeker van Europees voetbal tot minstens eind dit kalenderjaar. De Brusselaars ...

327
327
Héérlijke aankondiging: Dries Mertens stapt in Belgische club

Dries Mertens maakte van zijn pensioen als profvoetballer de voorbije maanden gretig gebruik om te ...

181
181
'Club niet gerust: landskampioen klopt aan voor Tresoldi'

Nicolo Tresoldi kan terugblikken op een sterk eerste seizoen bij Club Brugge. De Belgische kampioen ...

647
647
'PSG nóg sterker: WK-held tekent in Parijs voor 50 mil'

Paris Saint-Germain legde woensdag beslag op de Europese Supercup. Ondertussen blijft men werken aan ...

84
84
Terugval Anderlecht na sterke start: dissonant aangeduid

RSC Anderlecht wil zich donderdagavond verzekeren van een plek in de laatste voorronde van de Europa ...

171
171

Meer sportnieuws