Versterking Club Brugge in aantocht: "Ze verstaan de kunst"

1614 stemmen
Versterking Club Brugge in aantocht:

Terwijl de meeste concurrenten in de Jupiler Pro League al één of meerdere toptransfers afrondden, bleef het voorlopig redelijk rustig aan het transferfront bij Club Brugge. Tot dusver werd enkel Odilon Kossounou aangetrokken en hij lijkt vooral een wissel op de toekomst. Maar de fans van Blauw-Zwart hoeven niet te wanhopen.


Analist/commentator Peter Vandenbempt is er immers van overtuigd dat er nog enkele toptransfers zullen volgen op Jan Breydel. Dat er voorlopig nog niet te veel doelwitten bekend zijn, is volgens hem net een goed teken. "Club Brugge verstaat de kunst om eigenlijk redelijk in stilte te werken en dan uit te pakken met een paar goeie transfers. Dus ik denk dat dat ook nu het geval zal zijn, ze moeten trouwens ook nog iets doen, denk ik. Afhankelijk van wie vertrekt, de transferperiode moet nog goed en wel op gang komen", klonk het bij Facebook Live van Sporza.

Aan uitgaande zijde deed Club het wel al erg goed, de verkoop van Wesley Moraes leverde een recordsom van zo'n 25 miljoen euro op. Maar de Braziliaan moet volgens Vandenbempt wel op een correcte manier vervangen worden. "Ik denk dat het voor Club belangrijk is om Wesley heel erg goed te vervangen. Osimhen van Charleroi? Ik denk dat dat te hoog gegrepen is. Als de vraagprijs 15 miljoen is en Osimhen al een andere competitie in zijn hoofd heeft, denk ik niet dat die in België blijft. Maar ik zou me als supporter van Club Brugge niet ongerust maken, omdat het nu stil is."

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Denkt u dat Club volgend seizoen een sterkere kern zal hebben?

Meest recent

'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

53
53
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

123
123
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

210
210
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

85
85
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

95
95
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

35
35
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

89
89
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

265
265
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

485
485
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

77
77
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

298
298
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

425
425
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

386
386
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

368
368
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

285
285
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

253
253
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

503
503
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

318
318
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

305
305
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

316
316
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

88
88
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

181
181
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

65
65

Meer sportnieuws