Nadat zijn carrière ook in Spanje maar niet van de grond geraakte, kreeg Zakaria Bakkali afgelopen zomer een reddingsboei toegeworpen van RSC Anderlecht. En ondanks enkele tegenvallende jaren werd toch één en ander verwacht van de voormalige Rode Duivel. Maar hij kon zijn flitsen slechts heel zelden tonen.
In de eerste helft van het seizoen liet Bakkali nog af en toe van zich spreken, denk bijvoorbeeld aan de thuismatch tegen Fenerbahce. Maar mede door het nodige blessureleed verdween hij steeds meer uit beeld. De voorbije maanden zat hij zelfs amper nog in de wedstrijdselectie. Normaal gezien krijgt hij in het tussenseizoen de kans om zich te bewijzen aan Vincent Kompany en zijn staf, maar de kans bestaat ook dat hij na één jaartje alweer vertrekt.
Zo meldt het Turkse Aslan alsook het Roemeense Fanatik dat Bakkali op de verlanglijst staat bij Galatasaray. De Turkse kampioen ziet Henry Onyekuru na een huurbeurt terug naar Everton trekken en is daarom op zoek naar versterking op de flanken, maar dan wel naar spelers met een beperkte transfersom. Ook Stallone Limbombe, op overschot bij AA Gent, zou op die ruime lijst staan.
LEES OOK: ‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’
Kobe K