Tielemans reageert zelf op vele transfergeruchten

door
Tielemans reageert zelf op vele transfergeruchten

In Duitsland kan zaterdagnamiddag het doek vallen over de titelstrijd. Indien Bayern München wint op het veld van RB Leipzig, volgt het zichzelf op als kampioen. Maar de kloof tussen Der Rekordmeister en uitdager Borussia Dortmund was dit seizoen wel beduidend kleiner.

En ook in de Champions League werd Bayern vroegtijdig gewipt. Naar komend seizoen toe is extra versterking dus welkom, iets waar het bestuur ook werk van maakt. En bij de zoektocht naar verse krachten is men naar verluidt ook uitgekomen bij een Rode Duivel. Zo meldt The Daily Mirror dat Youri Tielemans hoog op de verlanglijst staat bij Der Rekordmeister.

De middenvelder speelt sinds afgelopen winter op huurbasis bij Leicester City en liet daar tot dusver een uitstekende indruk achter. De Foxes zouden dan ook bereid zijn om diep in de buidel te tasten om hem definitief over te nemen van AS Monaco. Maar de concurrentie is enorm, naast Bayern zouden ook Manchester United en Tottenham hem van dichtbij volgen. Volgens bovengenoemde bron zou Tielemans zo'n 40 miljoen pond, een slordige 46 miljoen euro, moeten kosten.

UPDATE 17u45
Het gonst dus van de geruchten rond Tielemans, die naar verluidt de clubs voor het uitkiezen heeft. De middenvelder komt echter met een verrassende uitspraak over zijn toekomst. "Normaal keer ik deze zomer terug naar Monaco tenzij er nog iets zou bewegen, maar dat is momenteel niet het geval", verklaart hij immers aan VTM Nieuws. Stilte voor de storm of zouden de geruchten rond de Rode Duivel overroepen zijn?

LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Denk je dat Tielemans nog zal terugkeren bij Monaco?

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

17
17
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

25
25
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

248
248
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

175
175
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

314
314
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

153
153
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

369
369
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

271
271
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

494
494
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

650
650
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

791
791
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

59
59
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

1016
1016
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

701
701
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

399
399
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

450
450
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

698
698
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

396
396
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

376
376
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

575
575
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

444
444
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

939
939
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

443
443
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

448
448
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

471
471

Meer sportnieuws