'Transferdoelwit zit Club Brugge zelf dwars'

door
'Transferdoelwit zit Club Brugge zelf dwars'

Club Brugge kan dit seizoen voor het tweede jaar op rij kampioen worden, de achterstand op leider KRC Genk is bij de start van de Play-Offs alvast beperkt. Maar men is achter de schermen ongetwijfeld ook al bezig met de voorbereidingen op komend seizoen. Zo dreigt een drukke zomermercato op Jan Breydel.


Een aantal van de huidige sterkhouders komen immers in aanmerking voor een vertrek en dus zal er ook opnieuw versterkt moeten worden. Club is momenteel dan ook bezig met het in kaart brengen van mogelijke doelwitten. En daarbij wordt blijkbaar over heel Europa gespeurd. Zo zou Blauw-Zwart een oog hebben laten vallen op één van de smaakmakers in de Hongaarse competitie. Oekraïense media melden namelijk dat Club gecharmeerd zou zijn door Ivan Petryak.

Deze 25-jarige flankaanvaller doet het dit seizoen erg goed bij Ferencvaros, dat hem huurt van Shakhtar Donetsk. De Hongaarse club had hem graag langer gehouden, maar daar willen de Bruggelingen een stokje voor steken. Zo zouden ze naar verluidt bereid zijn om zo'n twee miljoen euro te betalen voor de meervoudige Oekraïense international.

UPDATE 18u20
Zelfs al zou Club een akkoord vinden met moederclub Shakhtar, dan nog lijkt een transfer moeilijk. Volgens het Hongaarse Nemzeti heeft Petryak zijn zinnen immers gezet hebben op een verlengd verblijf bij Ferencvaros. Hij zou zich erg goed voelen bij de Hongaarse club en liet onlangs nog verstaan dat hij positief verbaasd was door de faciliteiten. In Blauw-Zwart dus concrete interesse vertoont, zal het eerst de speler nog moeten overtuigen.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Club heeft vooral nood aan versterking ...

Meest recent

KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

10
10
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

27
27
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

52
52
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

28
28
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

284
284
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

33
33
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

41
41
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

49
49
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

296
296
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

49
49
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

129
129
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

84
84
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

227
227
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

145
145
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

282
282
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

312
312
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

233
233
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

114
114
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

166
166
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

104
104
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

142
142
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

126
126
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

181
181
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

54
54

Meer sportnieuws