Haroun geeft dé verklaring voor slechte thuisreeks Antwerp

door
Haroun geeft dé verklaring voor slechte thuisreeks Antwerp

Royal Antwerp FC is bezig aan een uitstekend seizoen en blijft goed meedraaien binnen de top vier van het klassement. Maar toch is er één smetje op die goede prestaties. Zo heeft Antwerp het dit seizoen erg moeilijk om zijn thuiswedstrijden al winnend af te sluiten.


De Bosuil zou gezien het uitzinnige publiek nochtans een onneembare vesting moeten zijn, maar dat is dit seizoen allerminst het geval. Aanvoerder Faris Haroun heeft daar een verklaring voor. "De mindere resultaten op de Bosuil hebben te maken met het soort voetbal dat we spelen. Op verplaatsing spelen we op zeker - we waken erover dat de organisatie goed zit - en zijn we heel efficiënt. In eigen huis kunnen we het ons niet veroorloven om tegen bepaalde ploegen een afwachtende houding aan te nemen. We moeten dominant voetballen. Dat houdt wel in dat we meer ruimte weggeven en dat de tegenstander negentig minuten kan counteren."

Een ander nadeel is dat Antwerp het moeilijk heeft om de echte topwedstrijden te winnen. Maar daar maakt Haroun zich geen grote zorgen over. "Nee, dat is enkel interessant voor de statistici. In een of twee topwedstrijden waren we niet op de afspraak, maar in alle andere duels deden we goed mee. We hebben niet veel toppers gewonnen, maar we hebben ze ook niet allemaal verloren. We zijn niet minderwaardig aan de andere ploegen van de top zes. Daarom maak ik mij geen zorgen over de play-offs. Voor ons is dat een bonusronde. Wij hebben niets te verliezen", klonk het bij Sport/Voetbalmagazine.

LEES OOK: Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

Antwerp moet vanaf komend seizoen aanvallender proberen te spelen ...

Meest recent

Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

23
23
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

67
67
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

60
60
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

332
332
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

189
189
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

114
114
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

101
101
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

151
151
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

54
54
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

536
536
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

45
45
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

64
64
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

84
84
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

373
373
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

98
98
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

160
160
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

337
337
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

344
344
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

261
261
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

118
118
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

202
202
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

112
112

Meer sportnieuws