Real Madrid won zondagavond op het veld van Espanyol Barcelona met 2-4. Thibaut Courtois stond uiteraard opnieuw in doel en moest zich dus tweemaal omdraaien.
Echter betroffen het alweer tegentreffers waar de Rode Duivel weinig of niets aan kon veranderen. Real Madrid lijkt overigens ook tevreden te zijn over de prestaties van zijn doelman. Dat valt af te leiden uit hun transferplannen voor komende zomer.
Zo zal Keylor Navas naar alle waarschijnlijkheid vertrekken en moet die dus vervangen worden. De drie mogelijke vervangers die worden genoemd bij Don Balon zijn Sergio Asenjo, Gerónimo Rulli en Fernando Pacheco. Allemaal duidelijke namen met de bedoeling om nummer twee te zijn. Daardoor lijkt Courtois dan ook de absolute nummer één te zullen blijven.
LEES OOK:
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit