José Mourinho werd eerder deze week ontslagen bij Manchester United en kan de komende maanden gaan genieten van zijn gigantische ontslagvergoeding. Maar de kans is groot dat de Portugees na het seizoen weer aan de slag gaat. In Spanje wordt de Special One zelfs gelinkt aan een terugkeer naar Real Madrid.
De Portugees werd destijds kampioen bij Real en daar is een deel van het bestuur hem nog steeds erkentelijk voor. Maar niet iedereen binnen de club is even enthousiast over deze geruchten. Net zoals bij United lag Mourinho ook in Madrid overhoop met verschillende spelers, daarbij ook Sergio Ramos. De aanvoerder staat dan ook niet te springen op een hereniging met zijn ex-coach.
Toen hij geconfronteerd werd met de geruchten, haalde Ramos dan ook hard uit. "We zitten nu vijf jaar zonder Mourinho en de media praten nog steeds over hem. Hij is vooral iemand die zichzelf goed kan verkopen. Maar wij hebben ondertussen alles gewonnen wat er te winnen valt en nog praten mensen over Mourinho. Maar Santiago Solari is nu onze coach en we moeten hem respecteren", werd hij geciteerd voor VI.
LEES OOK: Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet
Kobe K