Opvallend beeld zondag in de topper tussen RSC Anderlecht en KRC Genk. In de eerste helft snelde RSCA-verdediger Sebastiaan Bornauw plots de kleedkamer in. En toen hij het veld weer betrad had hij plots twee verschillende schoenen aan.
Na een duel met Alejandro Pozuelo scheurde Bornauw zijn schoen en dus moest hij een 'wissel' gaan doorvoeren. Alleen had hij zelf een reserve-paar vergeten. "Pozuelo ging op mijn voet staan en daardoor scheurde mijn schoen helemaal open. Die witte was echter niet van mij, maar van Ivan Santini. Ik moest dus met een maatje te groot spelen, maar dat maakt niet zoveel uit", reageerde hij bij Play Sports.
Volgens analist Jan Mulder maakte dat echter wél uit. "Hij had dus eigenlijk een zwemvlies aan, zo kan je toch niet voetballen?", aldus de Nederlander. En ook Marc Degryse had zijn bedenkingen. "Dit kan toch niet. Normaal gezien moet je als speler een viertal paar voorzien."
Kobe K