'Nantes wil Limbombe in januari alweer van de hand doen'

door
'Nantes wil Limbombe in januari alweer van de hand doen'

Anthony Limbombe had afgelopen seizoen een groot aandeel in de landstitel van Club Brugge en hoopte dat tijdens de zomer te verzilveren met een fraaie transfer. Hij leek op weg om in de Premier League aan de slag te gaan, maar zijn overgang naar Huddersfield kaatste in extremis af. Na interventie van Mogi Bayat belandde hij uiteindelijk bij FC Nantes.


Maar de huidige nummer 10 uit de Ligue 1 is nu niet bepaald een droombestemming, bovendien kon Limbombe voorlopig nog niet overtuigen bij Les Canaris. Doorgaans krijgt hij wel minuten, maar een vaste basisspeler is hij allerminst. Zo mocht hij vlak voor de interland-break pas in minuut 88 zijn entree maken tegen Stade Rennes. En ook qua cijfers presteert hij onder de verwachting: slechts één assist op 10 competitiewedstrijden.

Volgens But Football Club speelt Nantes dan ook met het idee om Limbombe komende winter al van de hand te doen. Coach Vahid Halilhodzic aast namelijk op een aantal versterking. Maar voorzitter Waldemar Kita liet eerder al verstaan dat hij eerst een 'grote uitgaande transfer' moet realiseren, om de financiële balans weer in evenwicht te krijgen na een dure transferzomer.

En voor die 'grote uitgaande transfer' komen drie spelers in aanmerking: Lucas Lima, Emiliano Sala en Limbombe. Die eerste twee zijn echter dé dragende krachten van de huidige ploeg en dus zou de club hen liever houden (behoudens een waanzinnig hoog bod). Emmanuel Merceron, een voormalig medewerker van de club die er nog steeds goede contacten heeft, meldt daar daarom de mogelijkheden worden onderzocht om Limbombe voor een bepaald bedrag van de hand te doen.

POLL: Limbombe was beter nog een seizoen bij Club gebleven ...

Meest recent

'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

16
16
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

30
30
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

45
45
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

47
47
'KRC Genk kan cashen: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

111
111
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

88
88
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

284
284
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

130
130
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

40
40
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

341
341
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

102
102
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

208
208
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

281
281
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

169
169
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

49
49
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1885
1885
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

152
152
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

391
391
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

159
159
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

295
295

Meer sportnieuws