Vechtpartij krijgt stevige staart: Vanderbiest schakelt topadvocaat in

door
Vechtpartij krijgt stevige staart: Vanderbiest schakelt topadvocaat in

Het laatste woord is nog niet gezegd en geschreven over de massale knokpartij die zondagavond plaatsvond na de wedstrijd in 1B tussen Union Sint-Gillis en KV Mechelen. In alle tumult bleken vooral T2's Abder Ramdane en Fred Vanderbiest met mekaar op de vuist te zijn gegaan. En na het gevecht in de catacomben, dreigt nu een strijd voor de rechtbank.


Het steekspel begon eigenlijk zondagavond al, toen Union een statement lanceerde waarin beweerd wordt dat Vanderbiest enkele racistische uitspraken (letterlijk: 'vuile Arabier') had gedaan. Mechelen reageerde een dag later met een bericht waarin ontkent wordt dat Vanderbiest racistische uitspraken had gedaan en dat Radmane hem achter een hoek had opgewacht om hem een klap te verkopen. Beide heren werden in ieder geval opgeroepen voor de Geschillencommissie. Die zitting zou normaal gezien dinsdag al plaatsvinden, maar wordt mogelijk uitgesteld omdat Vanderbiest zich werkonbekwaam liet verklaren.

Daar stopt het echter niet bij. Nu blijkt dat de Mechelse T2 een klacht heeft neergelegd bij de burgerrechtbank voor slagen en verwondingen. Om hem te verdedigen nam hij topadvocaat Sven Mary onder de arm. "Ik verneem dat de tegenpartij 'racistische uitlatingen' inroept, maar dat is helaas een excuus dat vandaag de dag te pas en te onpas wordt ingeroepen. Het enige objectieve element in heel het dossier zijn de hechtingen aan het hoofd van meneer Vanderbiest", reageerde die bij Het Laatste Nieuws. De krant weet overigens dat Radmane inmiddels ook een klacht heeft neergelegd, het einde in deze soap is dus nog niet in zicht.

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

Dergelijke zaken moeten niet voor de burgerrechtbank uitgevochten worden ...

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

266
266
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

106
106
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

16
16
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

69
69
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

59
59
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

73
73
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

286
286
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

430
430
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

365
365
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

29
29
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

71
71
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

124
124
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

461
461
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

342
342
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

489
489
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

300
300
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

247
247
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

192
192

Meer sportnieuws