Coach Ernesto Valverde wilde eigenlijk nog een middenvelder aan zijn selectie toevoegen in de afgelopen transferperiode, maar FC Barcelona wist dit niet meer klaar te spelen. Daarom zijn de Catalanen nu al bezig met een deal voor de aankomende winterstop.
Volgens verschillende Spaanse media gaat de bom namelijk barsten bij Manchester United. Het is een publiek geheim dat Paul Pogba en zijn coach José Mourinho amper met elkaar praten en in de afgelopen window werd de Franse wereldkampioen al door zijn zaakwaarnemer Mino Raiola aangeboden bij allerlei Europese grootmachten. Toen was de middenvelder nog te duur, maar in de winterstop van dit seizoen zou hij wel betaalbaar zijn.
Don Balón weet in ieder geval dat technisch directeur Éric Abidal in contact staat met zijn landgenoot Pogba en Raiola. Achter de schermen werkt hij naar verluidt hard aan een transfer ter waarde van 90 miljoen euro. Daarnaast zou United uit kunnen zien naar een flink aantal bonussen.
LEES OOK: 'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'
Kobe K