Het is inmiddels wel algemeen bekend dat oefenmeester José Mourinho niet zo heel blij is met de spelersgroep die hij tot zijn beschikking heeft bij Manchester United. Naar verluidt gaan de Red Devils in de aankomende winter weer het ruime sop van de transfermarkt verkiezen.
Voetbal International schrijft op donderdag: "Volgens het Engelse Metro krijgt José Mourinho in januari eindelijk de defensieve versterking waar hij al lang om vraagt bij Manchester United. Lucas Hernández moet naar Old Trafford komen. De 22-jarige WK-winnaar kan zowel in het centrum als op de linkerflank uit de voeten. In zijn contract bij Atlético Madrid is een ontsnappingsclausule van 80 miljoen euro opgenomen. Voor minder laten de Spanjaarden de Fransman ook niet gaan."
In de zomertransferperiode werd United gelinkt aan Harry Maguire van Leicester City en Jérôme Boateng van Bayern München, maar de eerstgenoemde stopper bleek te duur en wat betreft de international van Duitsland wilden de Engelsen enkel een huurovereenkomst afsluiten. Dit stuitte op verzet van Der Rekordmeister.
LEES OOK: 'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'
lvboven