TU 2/2: Dendoncker op weg naar Premier League, Batshuayi-transfer bijna rond

door
TU 2/2: Dendoncker op weg naar Premier League, Batshuayi-transfer bijna rond

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer centraal. Intussen zijn de clubs ook nog steeds druk bezig met transfers. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje, om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.

BINNENLAND



- Het lijkt er sterk op dat Dendoncker op weg is naar Wolverhampton, want ook verschillende Engelse media maken nu gewag van de onderhandelingen. Van Crystal Palace lijkt geen sprake meer. Volgens Wolves-watcher Tim Nash staan zelfs vandaag nog de medische testen van de Rode Duivel op het programma. Met de transfer zou zo'n 13,3 miljoen euro gemoeid zijn, iets wat ook de Mirror bevestigt.

- Aleksander Scholz verlaat Club Brugge en zet zijn carrière verder in zijn thuisland Denemarken. De voormalige verdediger van Standard en Lokeren zal tekenen bij FC Midtjylland. Scholz was nog maar sinds januari een speler van Club Brugge.

- Mocht Blauw-Zwart intussen verveeld zitten dat de transfer van Wesley naar Lazio niet doorgaat, mag het opgelucht ademhalen. Want Franse en Engelse media schrijven dat PSG effectief geïnteresseerd is in de Braziliaanse aanvaller. Maar naast PSG worden ook AS Monaco, Arsenal en Borussia Dortmund genoemd als mogelijke bestemmingen voor de spits van Blauw-Zwart.

- STVV heeft zijn nieuwe spits dan toch gevonden. De 23-jarige Mohamed Buya Turay uit Sierra Leone komt over van het Zweedse Dalkurd FF waar hij in 13 wedstrijden negen keer wist te scoren.

- Nicklas Pedersen lijkt op weg naar de uitgang bij KV Mechelen.De spits lijkt terug te zullen keren naar Nederland, want volgens Het Laatste Nieuws gaat de Deen aan de slag bij FC Emmen.

- Bij Cercle traint dezer dagen Matas Ramanauskas mee. De 18-jarige middenvelder is op proef bij de Vereniging, weet de Litouwse journalist Lukas Gintautas. 

BUITENLAND



Het lijkt er nu toch op dat Batshuayi naar Valencia zal trekken. Een journalist van El Desmarque heeft bevestigd dat een akkoord over de Rode Duivel slechts een kwestie van uren is. De Spaanse club zal hem voor één seizoen huren van Chelsea.

- Volgens de Daily Mail is er vanuit Napoli nog een bod voor Mignolet op komst. Bij de Italianen is hij samen met onder meer Guillermo Ochoa (Standard) kandidaat om de blessure van Alex Meret op te vangen. Het Engelse medium maakt ook nog altijd gewag van interesse van Besiktas en FC Barcelona.

- Isaac Mbenza lijkt een transfer te mogen vergeten. Volgens Manu Lonjon, journalist voor Yahoo Sports, zijn de onderhandelingen tussen Saint-Etienne en Montpellier stopgezet. Huddersfield lijkt dus de enige club die momenteel nog in de race ligt voor de Belg van Montpellier. Maar ook dat wordt een moeilijke zaak voor de Engelsen. De voorzitter van Montpellier, Laurent Nicollin, vertelde aan BUT! dat hij niet van plan is Mbenza te verkopen, ondanks buitenlandse interesse. 

- De transfer van Courtois naar Real lijkt intussen bijna rond. Chelsea heeft met Kepa van Bilbao een vervanger gevonden, en krijgt in de deal met Courtois naar alle waarschijnlijkheid ook Mateo Kovacic van de Koninklijke ter beschikking.

- Volgens Le Parisien is Jerome Boateng op weg naar PSG. Ook Manchester United trok de voorbije dagen aan zijn mouw, maar de Duitser verkiest een overgang naar Parijs. De 29-jarige zou zelfs al een persoonlijk akkoord hebben met PSG en tot elke prijs willen vertrekken.

LEES OOK: Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

Een goeie club voor Batshuayi?

Meest recent

Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

14
14
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

43
43
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

48
48
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

11
11
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

66
66
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

182
182
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

205
205
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

111
111
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

46
46
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

97
97
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

89
89
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

397
397
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

130
130
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

244
244
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

52
52
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

65
65
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

370
370
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

194
194
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

94
94
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

366
366
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

244
244
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

226
226
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

272
272
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

80
80
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

560
560

Meer sportnieuws