Het is alarmfase één in het Estadio Santiago Bernabéu na het vertrek van Cristiano Ronaldo. Real Madrid heeft wel wat ideetjes over de opvolging van de Portugese superster. Maar als De Koninklijke zich voor een speler meldt, vragen clubs de hoofdprijs.
Volgens het medium Marca, doorgaans goed ingevoerd in de hoofdstad van Spanje, gaat voorzitter Florentino Pérez binnenkort een behoorlijk bizar transferplannetje in werking zetten. De preses zou namelijk van plan zijn om James Rodgriguez terug te halen naar LaLiga. De Colombiaan mislukte toch een beetje bij Real en speelt inmiddels op huurbasis voor Bayern München, maar kan zijn rentree dus maken bij de Madrilenen.
Het is zeer de vraag wat de Beierse werkgever van de aanvallende middenvelder hiervan vindt. In de Allianz Arena heeft men James binnengehaald met een eenzijdige optie tot koop, waardoor hij voor een vast bedrag vastgelegd kan worden. De Colombiaan zou echter geen intentie hebben om deze zomer te vertrekken in München.
James Rodriguez has no intention of returning to Real Madrid this summer, reports Marca. pic.twitter.com/pqRJBXmDmd
— Futball Select (@futballselect) 28 juli 2018
LEES OOK: Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker
Kobe K