TRANSFERUURTJE 1/2: 'Topploeg wil Witsel terughalen, Club blijft aandringen'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Topploeg wil Witsel terughalen, Club blijft aandringen'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer voor de deur. Ondertussen zijn de club nog steeds druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens het Hondurese Diez trekt Andy Najar dan toch niet naar Besiktas. De marktprijs van de Hondurees schommelt rond de drie miljoen euro, maar een bron dicht bij de speler weet dat dit niet de exacte vraagprijs is van Anderlecht. Paars-Wit zou beduidend meer willen vangen voor de speler.

Club Brugge rondde afgelopen week de terugkeer van Matej Mitrovic af, maar zou nog meer defensieve versterking op het oog hebben. Zo melden diverse Argentijnse media dat Marcos Senesi nog steeds een concrete piste is voor de landskampioen. Zijn club San Lorenzo zou wel meer dan 4 miljoen euro verlangen. Wesley Moraes zou volgens zijn makelaar in de eerstvolgende dagen dan toch bij Lazio tekenen.

De kans dat Junior Edmilson Standard deze zomer verlaat wordt groter en groter. Zeker nadat de speler zelf aangaf te willen vertrekken, zo schrijft Het Laatste Nieuws. Het Spaanse Real Sociedad was alvast de grote kandidaat om Edmilson binnen te halen, maar El Diario Vasco weet dat de interesse van de Spanjaarden gaan liggen is. Guillermo Ochoa zou volgens Olivier Renard dan weer bij de club blijven.

Ennes Saglik trekt de deur van Charleroi deze zomer mogelijk achter zich dicht. Volgens La Capitale hebben Cercle Brugge en KV Mechelen hun oog laten vallen op de middenvelder, maar die zou graag naar Turkije verhuizen. Tot dusver is er echter nog geen concrete interesse uit Süper Lig.

BUITENLAND
Axel Witsel keert op korte termijn mogelijk terug naar Europa. Zo zou Borussia Dortmund zijn zinnen hebben gezet op de middenvelder van de Rode Duivels. Zijn huidige club Tianjin Quanjian zou wel zo'n 20 miljoen euro vragen. Om de transfer te financieren en ruimte te creëren binnen de kern, zouden Sebastian Rode en Nuri Sahin mogen beschikken in Dortmund.

Coach Maurizio Sarri zou maar liefst drie spelers van Juventus naar zijn nieuwe club Chelsea willen halen. De voorbije dagen werd al duidelijk dat Chelsea zeer geïnteresseerd is in verdediger Daniele Rugani en in Gonzalo Higuain, maar volgens The Sun mag nu ook Miralem Pjanic aan dat rijtje toegevoegd worden.

Jordy Clasie wil na zijn huurbeurt aan Club Brugge bijzonder graag terugkeren naar Feyenoord en volgens Sky Sports zijn de onderhandelingen tussen de twee clubs nu ook weer aan de gang. Southampton wil liefst een definitieve transfer, maar Feyenoord zou meer voelen voor een uitleenbeurt.

LEES OOK: 'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

Witsel moet deze zomer terugkeren naar Europa ...

Meest recent

Nederland in shock: Hoefkens legt gigantisch schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

0
0
‘Italië wil stunten met nieuwe bondscoach’

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

10
10
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

55
55
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

180
180
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

63
63
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

211
211
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

221
221
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

275
275
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

182
182
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

482
482
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

533
533
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

231
231
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

82
82
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

81
81
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

120
120
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

365
365
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

58
58
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

487
487
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

277
277
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

404
404
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

38
38
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

88
88
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93

Meer sportnieuws