TU: 'Club Brugge wil WK-revelatie, monstertransfer Ronaldo nabij'

door
TU: 'Club Brugge wil WK-revelatie, monstertransfer Ronaldo nabij'

Het WK draait inmiddels op volle toeren, maar ook de clubs in binnen- en buitenland zitten niet stil: zij zijn momenteel druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE:
Een transfer lijkt pas ten vroegste voor naar het WK, maar ondertussen blijft de interesse in Leander Dendoncker wel toenemen. Zo meldt Le 10 Sports dat Olympique Marseille hem op de verlanglijst heeft gezet. Bij RSC Anderlecht liet men al eerder verstaan dat hij deze zomer nagenoeg zeker vertrekt. Ondertussen wordt Lazar Markovic opnieuw genoemd, maar ook de Rangers van coach Steven Gerard zouden de Serviër willen overnemen van Liverpool.

Daouda Peeters (19) verlaat Club Brugge en trekt naar Sampdoria, dat maakten de Italianen officieel bekend. De middenvelder stond te boek als een groot talent, maar had bij Blauw-Zwart weinig uitzicht op een doorbraak. Volgens SBS is het verder mogelijk dat Daniel Arzani weldra bij Club zal belanden. De 19-jarige WK-revelatie van Australië vertrekt wellicht naar Manchester City, dat hem wil verhuren aan een kleinere ploeg. Blauw-Zwart zou alvast in aanmerking komen.

AA Gent liet opnieuw een speler vertrekken. Aanvaller Elton Kabangu wordt immers opnieuw uitgeleend aan de Nederlandse tweedeklasser FC Eindhoven. De Buffalo's blijven wel in hem geloven, zo verlengde hij onlangs nog zijn contract. Ondertussen zou ook Mainz interesse tonen in Moses Simon, die nochtans op weg leek naar Wolfsburg.

KRC Genk neemt deze zomer wellicht afscheid van Nikolaos Karelis. Het Laatste Nieuws schrijft dat de Limburgers momenteel onderhandelen met het Griekse PAOK. Ook AEK Athene toonde belangstelling, maar voor hun lag de vraagprijs van zo'n 5 miljoen euro te hoog.

Tino-Sven Susic belandde afgelopen winter bij Royal Antwerp FC, maar kon daar op geen moment aanspraak maken op een basisplaats. De middenvelder vertrekt dan ook alweer na enkele maanden. Susic heeft namelijk een contract voor één seizoen met optie getekend bij VVV. De Nederlanders nemen hem transfervrij over van Antwerp.

BUITENLAND:
Een officiële bevestiging is er nog niet, maar Cristiano Ronaldo lijkt nu toch echt wel op weg naar Juventus. Verschillende Spaanse, Italiaanse en Portugese bronnen melden dat alle partijen er nagenoeg uit zijn, al moet Real-voorzitter Florentino Pérez zijn goedkeuring wel nog geven. In de komende dagen wordt ongetwijfeld meer nieuws bekend. Juve zou hem zelfs dit weekend willen voorstellen, al lijkt dat nog iets te voorbarig.

Jordy Clasie maakte bij Club Brugge onvoldoende indruk om zijn huurovereenkomst te verlengen. Hij keerde dan ook terug naar Southampton, maar de middenvelder zou nu een nieuwe club hebben gevonden. Volgens VI staat de Nederlander immers op punt om terug te keren naar zijn geliefde Feyenoord.

Álvaro Odriozola zet zijn loopbaan definitief voort in het tenue van Real Madrid. Voor een stevig bedrag van 40 miljoen euro maakt de 22-jarige rechtsback de overstap van Real Sociedad naar het Bernabéu. Het was coach Julen Lopetegui die de WK-ganger er absoluut wou bij hebben.

LEES OOK: 'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Marseille zou een goede stap zijn voor Dendoncker?

Meest recent

Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

5
5
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

74
74
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

35
35
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

121
121
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

95
95
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

189
189
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

232
232
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

191
191
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

89
89
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

116
116
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

88
88
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

115
115
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

103
103
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

151
151
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

46
46
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

171
171
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

247
247
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

536
536
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

476
476
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

359
359
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

344
344
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

206
206
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

178
178
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

112
112

Meer sportnieuws