TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht drukt door, stevige boost Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht drukt door, stevige boost Antwerp'

De ontknoping in de competities in binnen- en buitenland moet in de komende weken nog volgen, maar heel wat clubs zijn nu al druk bezig met hun voorbereiding op de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht maakt nadrukkelijk werk van versterking. Volgens Griekse media heeft Paars-Wit interesse in Dimitrios Chatziisaias. Dat is een 25-jarige Griekse centrale verdediger die eigendom is van PAOK Saloniki. HNB meldt dan weer dat de Brusselaars op de Braziliaan Carlos Eduardo mikt als nieuwe spits, hoewel zijn club Goias maar liefst 6 miljoen euro verlangt. Winger Luka Adzic zou dan weer in beeld zijn voor wanneer de overeenkomst met zijn landgenoot Lazar Markovic toch niet verlengd wordt, daarover heerst nog twijfel in bestuurskamer.

Club Brugge-middenvelder Riley McGree laat uitstekende dingen op huurbasis bij Newcastle Jets. Volgens The Herrald wilt de Australische club hem dan ook langer houden. Sportief directeur McKinna bevestigt: "We zijn geïnteresseerd om hem te houden en we praten met Club Brugge."

Nu Marc Brys goed op weg is naar STVV, moet KFCO Beerschot Wilrijk een nieuwe trainer aanstellen. Eén van de opties is Jan Van Wickel, die er nu al sportief raadgever is. Ook Bernd Thijs, deze week ontslagen als T2 bij AA Gent, en Jonas De Roeck, weggestuurd bij STVV, worden genoemd.

Standard lichtte afgelopen de optie in het huurcontract van Konstaninos Laifis, maar mogelijk verkoopt het de Cypriotische verdediger meteen door met winst. Volgens het Duitse Deich Stube zou Werder Bremen bereid zijn om tot zo'n vijf miljoen euro te betalen voor de international. De gesprekken zouden zelfs al zijn opgestart.

BUITENLAND
Olympiakos lijkt afscheid te nemen van een eerste landgenoot, want volgens Het Nieuwsblad werd het contract van Guillaume Gillet in onderling overleg ontbonden. Mogelijk keert de middenvelder nu terug naar België. Hij werd de voorbije weken al nadrukkelijk gelinkt aan Antwerp. Maar nu Gillet transfervrij is, zullen er mogelijk nog gegadigden opduiken.

De toekomst van Toby Alderweireld staat nog steeds niet vast. Volgens Sky Sports zou er volgende week een nieuwe gesprek volgen met manager Mauricio Pochettino, die hem alsnog bij Tottenham wil houden. Ondertussen houden clubs als Chelsea, Manchester United en PSG de situatie nauwkeurig in de gaten.

LEES OOK: Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Denkt u dat Alderweireld volgend seizoen nog voor Tottenham speelt?

Meest recent

'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

1
1
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

43
43
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

54
54
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

185
185
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

29
29
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

92
92
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

80
80
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

63
63
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

202
202
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

211
211
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

365
365
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

53
53
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

169
169
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

85
85
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

82
82
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

276
276
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

132
132
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

482
482
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

188
188
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

94
94
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

443
443
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

184
184
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

741
741
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

71
71

Meer sportnieuws