TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht drukt door, stevige boost Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht drukt door, stevige boost Antwerp'

De ontknoping in de competities in binnen- en buitenland moet in de komende weken nog volgen, maar heel wat clubs zijn nu al druk bezig met hun voorbereiding op de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht maakt nadrukkelijk werk van versterking. Volgens Griekse media heeft Paars-Wit interesse in Dimitrios Chatziisaias. Dat is een 25-jarige Griekse centrale verdediger die eigendom is van PAOK Saloniki. HNB meldt dan weer dat de Brusselaars op de Braziliaan Carlos Eduardo mikt als nieuwe spits, hoewel zijn club Goias maar liefst 6 miljoen euro verlangt. Winger Luka Adzic zou dan weer in beeld zijn voor wanneer de overeenkomst met zijn landgenoot Lazar Markovic toch niet verlengd wordt, daarover heerst nog twijfel in bestuurskamer.

Club Brugge-middenvelder Riley McGree laat uitstekende dingen op huurbasis bij Newcastle Jets. Volgens The Herrald wilt de Australische club hem dan ook langer houden. Sportief directeur McKinna bevestigt: "We zijn geïnteresseerd om hem te houden en we praten met Club Brugge."

Nu Marc Brys goed op weg is naar STVV, moet KFCO Beerschot Wilrijk een nieuwe trainer aanstellen. Eén van de opties is Jan Van Wickel, die er nu al sportief raadgever is. Ook Bernd Thijs, deze week ontslagen als T2 bij AA Gent, en Jonas De Roeck, weggestuurd bij STVV, worden genoemd.

Standard lichtte afgelopen de optie in het huurcontract van Konstaninos Laifis, maar mogelijk verkoopt het de Cypriotische verdediger meteen door met winst. Volgens het Duitse Deich Stube zou Werder Bremen bereid zijn om tot zo'n vijf miljoen euro te betalen voor de international. De gesprekken zouden zelfs al zijn opgestart.

BUITENLAND
Olympiakos lijkt afscheid te nemen van een eerste landgenoot, want volgens Het Nieuwsblad werd het contract van Guillaume Gillet in onderling overleg ontbonden. Mogelijk keert de middenvelder nu terug naar België. Hij werd de voorbije weken al nadrukkelijk gelinkt aan Antwerp. Maar nu Gillet transfervrij is, zullen er mogelijk nog gegadigden opduiken.

De toekomst van Toby Alderweireld staat nog steeds niet vast. Volgens Sky Sports zou er volgende week een nieuwe gesprek volgen met manager Mauricio Pochettino, die hem alsnog bij Tottenham wil houden. Ondertussen houden clubs als Chelsea, Manchester United en PSG de situatie nauwkeurig in de gaten.

LEES OOK: Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Denkt u dat Alderweireld volgend seizoen nog voor Tottenham speelt?

Meest recent

‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

11
11
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

30
30
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

111
111
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

77
77
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

50
50
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

98
98
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

137
137
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

114
114
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

202
202
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

63
63
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

207
207
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

775
775
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

95
95
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

204
204
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

135
135
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

772
772
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

174
174
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

285
285
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

128
128
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

774
774
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

284
284
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

186
186

Meer sportnieuws