TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht drukt door, stevige boost Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht drukt door, stevige boost Antwerp'

De ontknoping in de competities in binnen- en buitenland moet in de komende weken nog volgen, maar heel wat clubs zijn nu al druk bezig met hun voorbereiding op de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht maakt nadrukkelijk werk van versterking. Volgens Griekse media heeft Paars-Wit interesse in Dimitrios Chatziisaias. Dat is een 25-jarige Griekse centrale verdediger die eigendom is van PAOK Saloniki. HNB meldt dan weer dat de Brusselaars op de Braziliaan Carlos Eduardo mikt als nieuwe spits, hoewel zijn club Goias maar liefst 6 miljoen euro verlangt. Winger Luka Adzic zou dan weer in beeld zijn voor wanneer de overeenkomst met zijn landgenoot Lazar Markovic toch niet verlengd wordt, daarover heerst nog twijfel in bestuurskamer.

Club Brugge-middenvelder Riley McGree laat uitstekende dingen op huurbasis bij Newcastle Jets. Volgens The Herrald wilt de Australische club hem dan ook langer houden. Sportief directeur McKinna bevestigt: "We zijn geïnteresseerd om hem te houden en we praten met Club Brugge."

Nu Marc Brys goed op weg is naar STVV, moet KFCO Beerschot Wilrijk een nieuwe trainer aanstellen. Eén van de opties is Jan Van Wickel, die er nu al sportief raadgever is. Ook Bernd Thijs, deze week ontslagen als T2 bij AA Gent, en Jonas De Roeck, weggestuurd bij STVV, worden genoemd.

Standard lichtte afgelopen de optie in het huurcontract van Konstaninos Laifis, maar mogelijk verkoopt het de Cypriotische verdediger meteen door met winst. Volgens het Duitse Deich Stube zou Werder Bremen bereid zijn om tot zo'n vijf miljoen euro te betalen voor de international. De gesprekken zouden zelfs al zijn opgestart.

BUITENLAND
Olympiakos lijkt afscheid te nemen van een eerste landgenoot, want volgens Het Nieuwsblad werd het contract van Guillaume Gillet in onderling overleg ontbonden. Mogelijk keert de middenvelder nu terug naar België. Hij werd de voorbije weken al nadrukkelijk gelinkt aan Antwerp. Maar nu Gillet transfervrij is, zullen er mogelijk nog gegadigden opduiken.

De toekomst van Toby Alderweireld staat nog steeds niet vast. Volgens Sky Sports zou er volgende week een nieuwe gesprek volgen met manager Mauricio Pochettino, die hem alsnog bij Tottenham wil houden. Ondertussen houden clubs als Chelsea, Manchester United en PSG de situatie nauwkeurig in de gaten.

LEES OOK: Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Denkt u dat Alderweireld volgend seizoen nog voor Tottenham speelt?

Meest recent

Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

7
7
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

13
13
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

38
38
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

159
159
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

406
406
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

158
158
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

22
22
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

76
76
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

71
71
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

96
96
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

324
324
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

52
52
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

459
459
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

271
271
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

384
384
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

33
33
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

76
76
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

134
134
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

76
76
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

480
480
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

174
174
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

353
353
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

134
134

Meer sportnieuws