TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht drukt door, stevige boost Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht drukt door, stevige boost Antwerp'

De ontknoping in de competities in binnen- en buitenland moet in de komende weken nog volgen, maar heel wat clubs zijn nu al druk bezig met hun voorbereiding op de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht maakt nadrukkelijk werk van versterking. Volgens Griekse media heeft Paars-Wit interesse in Dimitrios Chatziisaias. Dat is een 25-jarige Griekse centrale verdediger die eigendom is van PAOK Saloniki. HNB meldt dan weer dat de Brusselaars op de Braziliaan Carlos Eduardo mikt als nieuwe spits, hoewel zijn club Goias maar liefst 6 miljoen euro verlangt. Winger Luka Adzic zou dan weer in beeld zijn voor wanneer de overeenkomst met zijn landgenoot Lazar Markovic toch niet verlengd wordt, daarover heerst nog twijfel in bestuurskamer.

Club Brugge-middenvelder Riley McGree laat uitstekende dingen op huurbasis bij Newcastle Jets. Volgens The Herrald wilt de Australische club hem dan ook langer houden. Sportief directeur McKinna bevestigt: "We zijn geïnteresseerd om hem te houden en we praten met Club Brugge."

Nu Marc Brys goed op weg is naar STVV, moet KFCO Beerschot Wilrijk een nieuwe trainer aanstellen. Eén van de opties is Jan Van Wickel, die er nu al sportief raadgever is. Ook Bernd Thijs, deze week ontslagen als T2 bij AA Gent, en Jonas De Roeck, weggestuurd bij STVV, worden genoemd.

Standard lichtte afgelopen de optie in het huurcontract van Konstaninos Laifis, maar mogelijk verkoopt het de Cypriotische verdediger meteen door met winst. Volgens het Duitse Deich Stube zou Werder Bremen bereid zijn om tot zo'n vijf miljoen euro te betalen voor de international. De gesprekken zouden zelfs al zijn opgestart.

BUITENLAND
Olympiakos lijkt afscheid te nemen van een eerste landgenoot, want volgens Het Nieuwsblad werd het contract van Guillaume Gillet in onderling overleg ontbonden. Mogelijk keert de middenvelder nu terug naar België. Hij werd de voorbije weken al nadrukkelijk gelinkt aan Antwerp. Maar nu Gillet transfervrij is, zullen er mogelijk nog gegadigden opduiken.

De toekomst van Toby Alderweireld staat nog steeds niet vast. Volgens Sky Sports zou er volgende week een nieuwe gesprek volgen met manager Mauricio Pochettino, die hem alsnog bij Tottenham wil houden. Ondertussen houden clubs als Chelsea, Manchester United en PSG de situatie nauwkeurig in de gaten.

LEES OOK: Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Denkt u dat Alderweireld volgend seizoen nog voor Tottenham speelt?

Meest recent

'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

65
65
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

73
73
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

54
54
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

116
116
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

18
18
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

297
297
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

62
62
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

164
164
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

349
349
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

158
158
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

238
238
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

380
380
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

380
380
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

41
41
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

108
108
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

278
278
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

52
52
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

108
108
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

94
94
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

238
238
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

324
324
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1222
1222
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

717
717
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

411
411

Meer sportnieuws