Lazar Markovic wierp zich deze Play-Offs op tot één van de grote smaakmakers bij RSC Anderlecht, toch lijkt zijn passage in Brussel er één van korte duur te gaan worden. Momenteel is de winger geblesseerd en is zijn seizoen wellicht voorbij. De kans dat zijn verblijf in het Astridpark verlengd wordt lijkt redelijk klein.
Het talent van Markovic staat dan wel buiten kijf, de winger is bijzonder blessuregevoelig. Bovendien zal Liverpool wellicht zo'n vijf miljoen euro vragen en heeft hij ook nog eens een riant salaris. Volgens Het Nieuwsblad heerst er dan ook heel wat twijfel over het nemen van dit risico. Maar de Brusselaars zouden wel al een alternatief op het oog hebben. Zo zou zijn landgenoot Luka Adzic op het paars-witte verlanglijstje staan.
Deze 19-jarige jeugdinternational laat momenteel mooie dingen zien bij Rode Ster Belgrado en staat net als Markovic bekend om zijn snelheid. Zijn club probeert zijn huidig contract, dat nog loopt tot december, te verlengen. Lukt dat niet, dan zou RSCA volgens HNB de speler voor een beperkte som van 1 à 1.5 miljoen euro op de kop kunnen tikken.
LEES OOK: Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas
Kobe K