TRANSFERUURTJE: 'Tegenvaller Club Brugge, Atletico wil nieuwe Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tegenvaller Club Brugge, Atletico wil nieuwe Duivel'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge toont al enkele maanden interesse in Nazifi Yahaya, een Nigeriaanse aanvaller van Kano Pillars. Maar de juiste vergunningen voor een proefperiode geraken maar niet in orde, waardoor een transfer van de baan is. "Het is jammer dat hij geen visum kreeg om op proef te gaan bij Club Brugge, maar we werken hard om een nieuwe ploeg te vinden waar ze hem niet voor zoveel moeilijkheden stellen", reageert zijn makelaar Cem Segar bij OwnGoalNigeria.

Sporting Lokeren heeft alsnog een uitgaande transfer weten af te ronden. De Waaslanders vonden een oplossing voor de overbodige Mario Ticinovic. Hajduk Split maakte op de allerlaatste dag van de mercato in Kroatië immers bekend dat het de speler tot het einde van het op huurbasis overneemt.

BUITENLAND
Thorgan Hazard wordt steeds meer een doelwit voor Engelse voetbalclubs in de Premier League. Zo zou Chelsea FC zijn prestaties van dichtbij volgen met oog op een mogelijke terugkeer. En volgens Goal.com toont ook Leicester City belangstelling in de Rode Duivel die bezig is aan een ijzersterk seizoen bij Borussia Mönchengladbach. En vanuit Spanje zou Atletico Madrid een oogje hebben laten vallen op de voormalige Gouden Schoen.

Verschillende Engelse media melden dat Liverpool zijn oog hebben laten vallen op Wilfred Ndidi. Die maakt sinds zijn overstap van Racing Genk indruk bij Leicester City. De Nigeriaan zou zo'n 56 miljoen euro moeten kosten, maar is geen prioriteit. Met Naby Keita, die na het seizoen overkomt van RB Leipzig, verzekerden de Reds zich immers al van een nieuwe middenvelder.

Samuel Umtiti is al een hele poos in gesprek met FC Barcelona over een nieuw contract, maar witte rook is er nog steeds niet. Dat heeft volgens The Sun voor een groot deel te maken met de belangstelling van Manchester United. De Engelsen hebben Umtiti laten weten dat hij 110.000 euro per week kan verdienen en dat is aanzienlijk meer dan het bedrag dat Barça biedt.

Andrès Iniesta heeft dan weer altijd aangegeven dat hij zijn loopbaan wil afsluiten bij Barcelona, maar op zijn 33ste heeft de Catalaan een waanzinnig aanbod gekregen. Het Spaanse Sport meldt dat Tijanjin Quanjian de middenvelder een jaarloon van maar liefst 35 miljoen euro heeft aangeboden. Barcelona beseft dat het om een uitzonderlijke aanbieding gaat en Iniesta mag daarom vrij kiezen of hij erop wil ingaan.

LEES OOK: Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

Iniesta moet gewoon zijn carrière bij Barcelona afsluiten ...

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

58
58
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

41
41
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

25
25
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

67
67
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

185
185
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

43
43
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

121
121
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

62
62
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

450
450
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

277
277
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

259
259
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

248
248
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

488
488
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

268
268
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

52
52
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

171
171
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

89
89
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

567
567
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

169
169
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

104
104
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

175
175
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

60
60
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

435
435
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

522
522
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

151
151

Meer sportnieuws