Dossier Scholz: 'Club met duidelijke boodschap voor Standard'

door
Dossier Scholz: 'Club met duidelijke boodschap voor Standard'

Club Brugge boekte zondag alsnog een onverhoopt punt en blijft royaal aan de leiding staan in de Jupiler Pro League, toch leverde de wedstrijd op Antwerp ook voldoende stof tot nadenken op. Zo moest coach Ivan Leko al vroeg in de tweede helft ingrijpen. Een zwak spelende Stefano Denswil werd geslachtofferd voor Marvelous Nakamba.


Voor de Nederlander niet zijn eerste zwakke partij in de laatste maanden, wat extra concurrentie zou dan ook geen kwaad kunnen. En wat dat betreft lijkt Blauw-Zwart te gaan doordrukken voor Alexander Scholz. Volgens Het Belang van Limburg worden de onderhandelingen met Standard dan ook op maandag hervat. Een akkoord lijkt momenteel wel nog veraf.

UPDATE 23/01:
Club-coach Ivan Leko liet maandagavond bij Extra Time weten dat hij er deze winter graag nog een speler bij heeft en daarmee lijkt hij te doelen op zijn ex-ploegmaat Scholz. Maar ook op maandag werd geen overeenkomst bereikt en dus begint met ongeduldig te worden bij Blauw-Zwart. Volgens Het Nieuwsblad werd dan ook een duidelijke deadline opgelegd aan Standard.

Zo moeten de Rouches binnen de twee dagen met een duidelijk antwoord komen op het eerste bod, dat zo'n 1.2 miljoen euro bedraagt. Dat leek in eerste instantie te weinig, maar de mercato is inmiddels weer wat verder en Scholz heeft zelf al voldoende duidelijk gemaakt dat hij naar Jan Breydel wil vertrekken. Wellicht neemt het Luikse bestuur wel pas een beslissing na de wedstrijd van dinsdagavond tegen Zulte-Waregem.

LEES OOK: 'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Indien Club donderdag geen antwoord heeft moet het overschakelen op andere pistes ...

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

124
124
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

91
91
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

557
557
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

97
97
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

147
147
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

288
288
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

64
64
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

576
576
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

381
381
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

505
505
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

500
500
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

261
261
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1258
1258
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

364
364
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

386
386
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

151
151
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

322
322
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

197
197
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

855
855
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

544
544
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

585
585

Meer sportnieuws