TRANSFERUURTJE: 'RSCA wil Rode Duivel, Club denkt aan Arsenal-speler'

201 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA wil Rode Duivel, Club denkt aan Arsenal-speler'

De wintermercato komt dichterbij en daarom beginnen er steeds meer transfergeruchten de kop op te steken. VoetbalNieuws zal dagelijks de belangrijkste transfernieuwtje bundelen om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht gaat in januari nog op zoek naar enkele versterkingen en mogelijk krijgt het de kans om een Rode Duivel binnen te halen. Jason Denayer zou immers alweer mogen vertrekken bij Galatasaray, dat zijn uitleenbeurt wil beëindigen. Paars-Wit zou in dat geval kandidaat zijn om de 22-jarige te huren van Manchester City. Dat staat ook open voor een definitieve transfer, maar de transfersom van 9 miljoen euro is geen spek voor de bek van Anderlecht.



Ondertussen zou Anderlecht wel al een bod gedaan hebben op een aanvaller. Carlos Eduardo, een 21-jarige flankspeler van Goias, zou een aanbod uit Brussel op zak hebben. Ook Flamengo en Sao Paulo hebben hem echter op het oog.

Ook de strijd om Richmond Boakye zouden ze in het Astridpark nog niet opgegeven hebben. Volgens Ghanese bronnen werd er zelfs een bod van 6 miljoen euro uitgebracht op de spits van Rode Ster Belgrado. De kans lijkt echter klein dat dat voldoende zal zijn, want Rennes zou al 7 miljoen geboden hebben en Besiktas zou zelfs 9 miljoen willen betalen.



Er zullen echter ook spelers moeten vertrekken bij de landskampioen. Drie jongens zouden van Hein Vanhaezebrouck zeker al mogen beschikken. De huurbeurt van Robert Beric zou vroegtijdig beëindigd worden, terwijl ook Nicolae Stanciu en Alexandru Chipciu een nieuwe club mogen zoeken, al dan niet op huurbasis met aankoopoptie.

Het lijkt er alsmaar meer op dat Ryota Morioka in januari Waasland-Beveren zal verlaten. De Japanse smaakmaker bevestigt nu ook zelf nog eens dat hij openstaat voor een aanbieding van een topclub. Hij werd de voorbije maanden gelinkt aan Anderlecht en Club Brugge.



Club wordt ook gelinkt aan een nieuwe doelman en in dat dossier is een opvallende naam opgedoken. De leider zou immers geïnteresseerd zijn in David Ospina. De tweede doelman van Arsenal wil speelminuten met het oog op het WK en Club zou hem willen huren.

Antwerp is volop bezig om met Matheus Borges één van zijn smaakmakers definitief vast te leggen. De Braziliaan staat op het punt om tot 2021 te tekenen. Maar mogelijk vertrekt hij komende zomer al. Eintracht Frankfurt zou nu al interesse tonen.



BUITENLAND

Opvallend nieuws uit de MLS, want Laurent Ciman verandert van club. De Rode Duivel verruilt Montreal Impact voor Los Angeles FC. De verdediger zou zelf echter niet op de hoogte zijn geweest van de transfer en zeer tegen zijn zin vertrekken. Ciman was immers specifiek naar Canada getrokken omdat de zorg voor zijn autistische dochtertje er van een betere kwaliteit is.

LEES OOK: 'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Moet Anderlecht nog een verdediger halen?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

60
60
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

102
102
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

87
87
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

115
115
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

133
133
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

298
298
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

478
478
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

109
109
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

231
231
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

311
311
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

576
576
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

370
370
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

139
139
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

196
196
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

543
543
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws