Deze zomer sneuvelde het transferrecord alweer met de overgang van Neymar naar PSG voor 222 miljoen euro en er resten nog tien dagen om verdere megatransfers te realiseren. De geruchtenmolen blijft alvast draaien rond een overgang van Kylian Mbappé naar PSG, maar ook over Lionel Messi zwengelen de geruchten aan.
De voorbije dagen dook het gerucht op dat Pep Guardiola zou azen op een hereniging met zijn gewezen poulain en dat Manchester City bereid zou zijn om de afkoopsom van 300 miljoen euro op tafel te leggen. Uiteraard kreeg de coach daar vragen over na het gelijkspel van zijn City tegen Everton.
En Guardiola had een opvallend antwoord in huis. "Ik weet het niet. Misschien dat iemand die som betaalt als ze het geld hebben en het willen uitgeven. Het kan gebeuren", zei hij volgens
Goal. Het zal de speculaties er in ieder geval niet minder op maken...
LEES OOK:
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as