De mogelijke
transfer van Neymar naar PSG is vandaag in een stroomversnelling geraakt. Deze ochtend maakte de club bekend dat de Braziliaan toestemming kreeg om de training te verlaten en Spaanse media berichtten dat de speler aan zijn ploegmaats had laten weten dat hij zou vertrekken.
Nu komt FC Barcelona zelf ook met een duidelijk statement. "De speler Neymar Jr heeft deze ochtend, in het gezelschap van zijn makelaar en zijn vader, FC Barcelona op de hoogte gebracht van zijn beslissing om de club te verlaten", klinkt het.
"De club heeft hen gewezen op de afkoopclausule in zijn bestaande contract, die sinds 1 juli 222 miljoen euro bedraagt en die volledig betaald zal moeten worden. De speler ligt nog altijd onder contract bij FC Barcelona, maar krijgt tijdelijk de toestemming om niet mee te trainen."
UPDATE 14:25
Ook de manager van Neymar is nu met nieuws gekomen over de transfer. "PSG zal vandaag de clausule van Neymar betalen", bevestigde hij aan
COPE. "Aan het einde van de week kan hij officieel voorgesteld worden."
LEES OOK:
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"