Charly Musonda Junior heeft er een verloren seizoen opzitten. De talentvolle middenvelder kwam voor Nieuwjaar nauwelijks van de bank bij Real Betis, waardoor zijn uitleenbeurt al in december stopgezet werd. Bij Chelsea maakte hij vervolgens wel deel uit van de A-kern, maar haalde hij geen enkele keer de selectie.
De voorbije weken deden dan ook de nodige geruchten de ronde over een mogelijk vertrek, al dan niet op huurbasis. Onder meer AS Monaco werd opnieuw genoemd. Maar volgens
Het Nieuwsblad heeft Musonda beslist om bij Chelsea te blijven.
De 20-jarige deed dat na een goed gesprek met Antonio Conte. Hij blijft bij Chelsea bij de A-kern en zal er zijn kans krijgen. Doordat Chelsea volgend seizoen zowel in de Premier League, FA Cup, League Cup en Champions League actief is, is de kans ook groter dat hij straks wél speelminuten krijgt.
LEES OOK:
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'