RSC
Anderlecht slaagde er zondag niet in om kampioen te spelen op het veld van
Club Brugge, maar dat lijkt slechts uitstel van de festiviteiten. Zo kan het kampioenschap donderdag beslist worden mits een zege in Charleroi. En uiteraard kan je bij
Unibet.be terecht voor een pronostiek.
Volgens de bookmakers van
Unibet.be is de kans groot dat
RSCA zondag al in zijn opzet slaagt. Een zege van
Paars-Wit staat immers aan
1.92, een triomf van de
Carolo's kan je
4.20 maal je inzet opleveren. Bij een gelijkspel kan het nog spannend worden, want ook Club Brugge is favoriet op het veld van Oostende.
Voor de voorlaatste speeldag van het seizoen heeft
Unibet.be uiteraard ook een mooie promo voorzien. Indien je een multiple-weddenschap afsluit op de drie PO I-wedstrijden van donderdag, maak je immers kans op
10 euro extra cash! Meer info en voorwaardes over deze actie vind je via
deze link.
VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.
LEES OOK:
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling