Dries Mertens is dit seizoen als diepe spits helemaal ontploft bij Napoli en scoort aan de lopende band. Met 20 goals is hij volop in de running om topschutter in de Serie A te worden. Dat klassement voert hij nog niet aan - Torino-spits Belotti (22 goals) wel - maar in een andere rangschikking staat Mertens wel bovenaan.
Zo berekende
Squawka welke spelers sinds het seizoen 2014/15 het vaakst door de scheidsrechter bestraft werden voor een schwalbe in de grootste competities. En daaruit blijkt dat de Rode Duivel zich al graag eens laat vallen.
De voorbije drie seizoenen werd Mertens maar liefst zes keer door de ref betrapt op een fopduik. Daarmee doet hij 'beter' dan Domenico Berardi, Alvaro Morata, Keita Baldé Diao en Alejandro Gomez.
LEES OOK:
De Bruyne zet Napoli-top na uithaal voor schut