SSC Napoli overleefde de groepsfase van de Champions League, onder andere dankzij een erg sterke Dries Mertens. Een mooie prestatie van de manschappen uit Napels, maar nu wacht nog een zwaardere opdracht. In de volgende ronde vormt titelverdediger Real Madrid de tegenstander.
De Madrilenen zijn de huizenhoge favoriet voor dit onderonsje, maar Mertens durft best in een goed resultaat te geloven. "Napoli is ook een grote ploeg aan het worden. We zijn niet bang voor Cristiano Ronaldo", zo laat de Rode Duivel weten aan het Italiaanse Il Mattino.
Mertens maakt momenteel veel indruk in de punt van de aanval bij Napoli, een rol waarin hij zich erg goed in voelt. "Zelf hoop ik dat ik in het centrum van de aanval kan blijven staan. Maar ik vind het ook niet erg om op links te spelen. Het is de coach die beslist, niet ik. Als je scoort, zijn alle ogen nu eenmaal op jou gericht. Maar ik denk dat ik altijd goed gepresteerd heb bij Napoli, ook toen ik niet zo vaak scoorde."
LEES OOK:
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli