Na drie speeldagen ligt alles nog dicht bij elkaar in 1B, maar Tubeke heeft zijn start wel volledig gemist. Na een gelijkspel op de eerste speeldag tegen Union volgden afgetekende nederlagen tegen Lommel United en Cercle Brugge. Het is met één punt voorlopig de hekkensluiter.
Vooral de defensie bleek bij Tubeke een heikel punt, want in drie wedstrijden slikte het al tien tegendoelpunten. Een kwaliteitsinjectie drong zich daarom op, en die krijgt het nu ook met de komst van Alassane Touré.
De 27-jarige Fransman komt over van Gazélec Ajaccio, waarvoor hij vorig seizoen dertien keer in actie kwam in de Franse Ligue 1. Ook bij RC Lens deed hij al ervaring op op het hoogste niveau. Hij zette dinsdagavond zijn krabbel bij Tubeke.