Michy Batshuayi heeft zich het voorbije jaar aardig in de kijker gespeeld. De 23 goals die hij in alle competities scoorde voor Olympique Marseille hebben de spits een selectie voor het EK en de interesse van heel wat mooie clubs opgeleverd.
Bovendien moet Marseill Batshuayi haast verkopen, want de club kampt met een put van 40 miljoen euro. De Fransen willen dus de hoofdprijs vangen voor de Rode Duivel, zodat ze geen andere spelers meer moeten verkopen. Maar er zit wel nog een serieuze adder onder het gras, want Standard heeft nog recht op 35 procent van de transfersom.
Volgens
La Provence komt er wel stilaan schot in de
transfer van Batshuayi. Marseille zou onderhandelen met meerdere Engelse clubs, maar het zou nog altijd Tottenham zijn dat over de beste papieren beschikt. De
Spurs zoeken nog een alternatief voor Harry Kane.