De Rode Duivels reizen dinsdagnamiddag af naar hun basiskamp in Bordeaux. Daar zal vanaf woensdag getraind worden met oog op het eerste duel tegen Italië. Commentator Frank Raes verwacht veel van de Belgen, maar ook hij heeft zijn twijfels en dan vooral over de defensie.
Raes was teleurgesteld door de wisselvallige oefencampagne, maar benadrukt dat deze wel erg leerrijk was. "De bondscoach heeft nog veel werk, maar ik denk dat hij ook veel geleerd heeft uit alle oefenwedstrijden. De hype en de euforie is terecht, maar aan de trage opbouw moet zeker nog gesleuteld worden. Wat de typedefensie is, dat is nog altijd niet duidelijk. Misschien wel voor de bondscoach, maar voor de rest van de wereld nog niet", klonk het bij
Sporza.
Vooral de backs zorgden voor de nodige twijfels. Indien Raes een buitenlander kon naturaliseren, zou hij dan ook iemand op deze positie kiezen. "Een flankverdediger of twee à la Jordi Alba of Alberto Moreno. Persoonlijk zou ik Juanfran van Atletico Madrid kiezen. We hebben geen vleugelbacks met ervaring. Jordan Lukaku kan dat worden op termijn, maar de weg is nog lang."
LEES OOK:
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken