De Rode Duivels werken zondag hun laatste oefenpot af, alvorens ze afreizen naar Frankrijk. Tegen Noorwegen wordt verwacht dat Marc Wilmots enkele wijzigingen zal doorvoeren aan zijn basisploeg tegenover het duel van woensdag tegen Finland. Zo lijkt Radja Nainggolan opnieuw klaar om te starten.
Volgens analist Eddy Snelders is de terugkeer van
Il Ninja cruciaal voor het Duivelse middenveld. "Voetbal draait om beslissende acties. En Witsel, die remt het spel af. Hij legt alleen maar breed. En als hij aan de zestien komt, schrik je altijd. Dembélé ligt met hem in balans. Je pakt de bal niet af van hem, maar zijn efficiëntie staat niet in verhouding met zijn potentieel. Dus ja, je hebt Nainggolan nodig die wel risico in zijn passes legt, en wel opschuift", klinkt het streng in
Het Nieuwsblad.
Toch vindt Snelders dat ook Witsel in de basis moet staan. "Naast Nainggolan zet ik Witsel, in een puur controlerende rol. Zijn opdracht moet zijn: heb je de bal, kijk dan vooruit en geef hem in één tijd aan De Bruyne, ÂNainggolan of een van de flanken. Niet breed maar diep. En snel."
LEES OOK:
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'