Veel fans van Manchester City kijken uit naar de transferplannen van Pep Guardiola en mogelijk arriveren komende zomer opnieuw sterren in het Etihad. De kans lijkt er dik in te zitten dat City er heel veel geld tegenaan smijt en opnieuw duiken peperdure spelers op die gelinkt worden aan de steenrijke ploeg.
Volgens
The Sun heeft Guardiola drie smaakmakers uit de Premier League op het oog. Voor zijn aanval zou de topcoach azen op de komst van Alexis Sanchez, die de laatste tijd in verband gebracht wordt met een vertrek bij Arsenal. De
transfer van de Chileen zou een flinke bom geld kosten ook ook voor John Stones zou dat het geval zijn.
Guardiola zou de topverdediger willen losweken bij Everton en de Spanjaard mikt naar verluidt ook op de transfer van Danny Rose, de linksachter van Tottenham Hotspur. Rose heeft er een sterk seizoen opzitten bij The Spurs en schopte het ook tot Engels international.
LEES OOK:
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'