Roberto Mancini, trainer van Manchester City, zou niet graag ploeggenoot van Mario Balotelli zijn. De oefenmeester zou de Italiaan naar eigen zeggen elke dag een 'tik' geven.
"Als ik tien jaar geleden met hem samen had gespeeld, zou ik hem elke dag een tik voor zijn hoofd hebben gegeven", aldus Mancini tegenover Britse media. Hoewel de aanvaller nogal eens de voorpagina's van de kranten haalt wegens opvallende streken, is de keuzeheer tevreden over zijn spel. "In alle grote wedstrijden heeft hij goed gespeeld. Zijn probleem is denk ik toch zijn slechte concentratie."
"Ik praat veel met hem. Dat doe ik niet omdat hij een psycholoog nodig heeft, maar om hem te coachen. Want in potentie blijft hij een van de beste spelers in Europa. Het zou zonde zijn om zo'n groot talent niet tot wasdom te zien komen", besluit Mancini zijn relaas.