Valencia won donderdagavond in het stadion van Valencia met 4-0 van AZ. Door deze zege hebben de Spanjaarden zich geplaatst voor de halve finale van de Europa League. AZ-trainer Gertjan Verbeek was na afloop van het duel van mening dat Valencia net een maatje te groot voor de Noord-Hollandse club was.
"Deze ploeg kan in de Champions League goed mee. Zo ver zijn wij nog niet. We hebben in deze return misschien anderhalve kans gecreëerd. Dat is natuurlijk te weinig. We zijn terecht uitgeschakeld door een heel goede ploeg", aldus de oud-trainer van onder meer Feyenoord.
Hij vervolgde: "Ik vind dat we alles geprobeerd hebben wat in onze mogelijkheden lag. We wisten dat we top moesten zijn, nou dat waren we niet. Maar het lag ook aan de tegenstander, die zat er bovenop", zo besloot de keuzeheer zijn relaas.