Als kapitein en met meer dan 200 wedstrijden voor de club op de teller, verliet Lucas Biglia
Anderlecht in de zomer van 2013. Hij ging aan de slag bij het Italiaanse Lazio en groeide ook daar uit tot een sterkhouder. Bovendien werd hij er ook een Argentijns international.
Door zijn goede prestaties wist hij zich op de radar van verschillende topclubs te spelen. Zo werd hij afgelopen zomer nog gelinkt aan Real Madrid, maar een
transfer bleef toen uit. Mogelijk komt het deze winter of na het seizoen wel zo ver. Zo zou Manchester United nog steeds mikken op zijn komst.
Maar de
Mancunians zijn niet de enigste gegadigden uit Engeland. Volgens
La Gazzetta dello Sport ziet ook Liverpool in hem een geschikte versterking. Op Anfield zou hij de ploegmaat worden van Rode Duivels Mignolet, Benteke en Origi. De vraag rest nu welke club het diepst voor hem in de buidel wil tasten.
LEES OOK:
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool