Marc Coucke voert naast het voorzitterschap van KV Oostende nog tal van andere zaken uit. Hij runt zijn farmaceuticabedrijf, sponsort een succesvolle wielerploeg en onderhoudt fulltime een erg populair Twitter-account. En de laatste weken heeft hij zich ook opgewerkt tot schlagerzanger.
Samen met de professionele zanger Steve Tielens bracht hij de single 'Het is weer Couckenbak' op de markt. Een schot in de roos zo blijkt, want de plaat staat op één in de Vlaamse Ultratop 50. Maar zijn avontuur als schlagerzanger kan Coucke mogelijk duur te staan komen.
Zo wordt de voorzitter van Oostende nu voor de rechter gedaagd omdat het liedje plagiaat zou zijn. Het werd immers eerder al uitgebracht onder de titel 'Het is weer Koekenbak'.
LEES OOK:
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht