Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

6
Biancone slikt woorden in:

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een pak rooskleuriger voor. Het blikt terug op een uitstekende week, want na de overwinningen tegen Westerlo en Red Bull Salzburg werd er ook een punt meegegraaid op het veld van Club Brugge.

Daardoor is de enorme kritiek van de laatste weken ook weer wat gaan liggen. Vitor Bruno werd hard onder vuur genomen door de buitenwereld én door zijn eigen CEO, terwijl er ook op enkele spelers intern ingehakt werd. Zo gaf Giulian Biancone na de pandoering in Gent nog een frappant interview.

Daarin nam de sterkhouder in de verdediging zijn aanvallers onder vuur. Hij verweet hen een gebrek aan efficiëntie en defensieve werklust. Maar na de partij op Club, waar Cvetkovic ervoor zorgde dat de enige kans die naam waardig een doelpunt werd, slikte Biancone die woorden met veel plezier in.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Cvetkovic en co snoeren Biancone de mond

"Na Gent was ik heel boos", blikte de Fransman terug bij Het Laatste Nieuws. "Ik was hard, maar mijn kritiek was ook terecht. De spitsen brachten niet wat ze moesten brengen. En dan had ik het niet alleen over het afwerken van de kansen, maar ook over het defensieve werk in balbezit."

"Vandaag kan ik niet anders dan trots zijn op Cvetkovic, maar ook op Sikan", gaf hij vervolgens toe. "Zij hebben bergen werk verzet in moeilijke omstandigheden. ‘Ils m’ont cloué le bec.' (de mond gesnoerd, nvdr) Die jongens hebben getoond hoe sterk ze fysiek zijn, ook met de rug naar doel. Om dan ook de snelheid te etaleren bij die goal, gevolgd door die perfecte afwerking."

Anderlecht leert uit verleden

Biancone zal vooral hopen dat Anderlecht nu eindelijk vertrokken zal zijn en kan afrekenen met de wisselvalligheid in de prestaties van de laatste weken. Na de interlandbreak krijgt het met het bezoek van OHL alvast een perfecte kans om het vertrouwen te behouden.

"De ploeg heeft geleerd uit het verleden, is positief gebleven en heeft zich als een hechte groep rond de staf verenigd", was Biancone alvast positief. "Dat zag je tegen Westerlo, tegen Salzburg en ook vandaag tegen Club Brugge. Dit is de mentaliteit die we elke week moeten tonen, dan hoeven wij niemand te vrezen in de competitie."

Zal Anderlecht nu helemaal vertrokken zijn?

Meest recent

Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

19
19
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

6
6
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

15
15
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

176
176
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

14
14
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

316
316
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

30
30
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

584
584
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

53
53
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

23
23
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

500
500
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

206
206
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

996
996
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

155
155
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

206
206
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

15
15
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

97
97
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

309
309
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

249
249
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

298
298
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

65
65
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137

Meer sportnieuws