Club Brugge speelt veruit zijn beste seizoen in jaren. Het won de beker, geraakte tot de kwartfinales van de Europa League en geldt nog steeds als de grote favoriet voor de titel. Die prestaties hebben intussen al heel wat interesse gewekt in de spelers en dus moet Club rekening houden met een mogelijk vertrek van enkele sterkhouders.
Als Club de titelstrijd tot een goed eind weet te brengen is het bovendien rechtstreeks geplaatst voor de groepsfase van de Champions League.
Blauw-Zwart zal zich komende zomer dus hoogstwaarschijnlijk moeten versterken. Volgens de Peruviaanse pers zou het een ex-speler opnieuw op het oog hebben.
Daniël Chavez is aanvaller bij het Peruviaanse Universidad César Vallejo. Tussen 2006 en 2010 was hij al actief bij Club, maar doorbreken lukte er niet. Daarna speelde hij nog een seizoen bij Westerlo, waar hij wel regelmatig in de basis stond, en probeerde hij het bij het Roemeense Otelul Galati. In 2012 keerde hij terug naar zijn geboorteland en vond hij opnieuw de weg naar doel. Chavez is momenteel 27 jaar.
LEES OOK:
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie